Cena netto: 240,65 zł
SKU: LS24D302GAUXEN
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Samsung
Gwarancja: 24 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Monitor do komputera 24" 100Hz FHD S30GD LS24D300GAUXEN
Żywe kolory na całym ekranie
Matryca IPS
Kolory pozostają jasne i wyraźne, nawet przy zmianie kąta patrzenia. Tony i odcienie są prezentowane spójnie i z mniejszym rozmyciem.
Obraz bez zakłóceń
Częstotliwość odświeżania 100Hz
Pozostań w akcji podczas grania, oglądania filmów lub pracy nad kreatywnymi projektami. Częstotliwość odświeżania 100Hz zmniejsza opóźnienia i rozmycie ruchu, dzięki czemu nie przegapisz niczego w szybkich scenach.
Więcej mocy dla graczy
Tryb Gry
Zyskaj przewagę nad konkurencją i zobacz więcej. Kolory i kontrast obrazu można natychmiast dostosować, aby dostrzec wrogów ukrywających się w cieniu. Tryb Gry dostosowuje każdą grę, aby wypełnić ekran nawet najmniejszymi szczegółami.
Technologia chroniąca oczy
Tryb Eye Saver i Less Screen Flickering
Chroń swoje oczy i zachowaj komfort nawet podczas długich sesji przed monitorem. Skup się na pracy dzięki redukcji niebieskiego światła i migotania ekranu.
Ekran ze stylem
Smukła obudowa
Dzięki smukłej konstrukcji z ultracienkimi ramkami monitor idealnie dopasuje się do Twojej przestrzeni.
Więcej portów, więcej możliwości
Wszechstronna łączność
Podłącz urządzenia bezpośrednio do monitora, aby zwiększyć elastyczność i wygodę korzystania z komputera.
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
LS24D302GAUXEN |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.46 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527.04 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 25 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 320.4 mm |
| Wysokość z podstawą | 428.5 mm |
| Szerokość | 540.7 mm |
| Głębokość | 36.2 mm |
| Głębokość z podstawą | 175.1 mm |
| Waga | 2 kg |
| Waga z podstawą | 2.4 kg |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | LS24D302GAUXEN |
| Dane producenta | 129 Samsungno, Maetan-dong, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, 16677, Korea Południowa Numer telefonu: +82 2 2255 0114 Strona internetowa: www.samsung.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. ul. Postępu 14, 02-674 Warszawa, Polska Numer telefonu: 801-172-678 Strona internetowa: www.samsung.com/pl E-mail: support@samsung.com |
| Pomoc techniczna | https://www.samsung.com/pl/support/ |







