1590 zł
Cena netto: 1 292,68 zł
Cena netto: 1 292,68 zł
SKU: LS27FG502SUXEN
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Samsung
Gwarancja: 36 miesięcy
Produkt Samsung LS27FG502SUXEN dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
#EANF#
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
LS27FG502SUXEN |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | OLED |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 333.72 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 590.42 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 0.03 ms |
| Jasność | 200 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 180 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 28 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 359.3 mm |
| Wysokość z podstawą | 463.8 mm |
| Szerokość | 609.9 mm |
| Głębokość | 57 mm |
| Głębokość z podstawą | 234.5 mm |
| Waga | 2.5 kg |
| Waga z podstawą | 3.3 kg |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | LS27FG502SUXEN |
| Dane producenta | 129 Samsungno, Maetan-dong, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, 16677, Korea Południowa Numer telefonu: +82 2 2255 0114 Strona internetowa: www.samsung.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. ul. Postępu 14, 02-674 Warszawa, Polska Numer telefonu: 801-172-678 Strona internetowa: www.samsung.com/pl E-mail: support@samsung.com |
| Pomoc techniczna | https://www.samsung.com/pl/support/ |







