Cena netto: 1 485,37 zł
SKU: 34G630A-B
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent:
Gwarancja: 24 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
34-calowy monitor gamingowy LG UltraGear G6 240 Hz WQHD z DCI-P3 95% (typ.)
Przejrzystość, która zapewnia kontrolę, na 34" wyświetlaczu Dzięki obszernemu 34-calowemu wyświetlaczowi UltraWide WQHD (3440×1440) monitor UltraGear zapewnia szersze pole widzenia, które pozwala uzyskać większą klarowność obrazu i więcej szczegółów. Rozdzielczość WQHD zapewnia ostrzejszy obraz i dodatkową przestrzeń na ekranie, oferując bardziej wciągające wrażenia dla osób ceniących zarówno rozmiar, jak i rozdzielczość.
Szerokość bez utraty wysokości. 21:9 UltraWide, złoty środodek gamingu. Zakrzywiony monitor WQHD o proporcjach 21:9 zapewnia wciągające wrażenia zarówno podczas grania, jak i oglądania różnych treści dzięki zrównoważonym proporcjom ekranu.
Zanurz się w realistycznych kolorach Nasz monitor gamingowy obsługuje szerokie spektrum kolorów, 95% ( typ.) gamy kolorów DCI-P3, zapewniając wysoką wierność kolorów przy odtwarzaniu w standardzie VESA DisplayHDR 400, co pozwala uzyskać realistyczne wrażenia podczas grania.
Płynna rozgrywka dzięki częstotliwości odświeżania 240 Hz Częstotliwość odświeżania 240 Hz zapewnia płynny, krystalicznie czysty obraz przy jednoczesnym zminimalizowaniu rozmycia ruchu. Zanurz się w głębię rozgrywki wraz z każdą klatką.
Oszałamiająca prędkość Ultraszybki czas reakcji 1 ms (GtG), zmniejszający efekt odwrotnego ghostingu, pozwala cieszyć się zupełnie nową wydajnością w grach.
Dynamic Action Sync Dzięki funkcji dynamicznej synchronizacji akcji, która zmniejsza opóźnienia wejściowe, gracze mogą reagować na kluczowe momenty w czasie rzeczywistym.
Stabilizator czerni Stabilizator czerni pomaga graczom wykrywać snajperów czających się w najciemniejszych zakamarkach i szybko poruszać się w świetle błysków eksplozji.
Licznik FPS Licznik FPS pozwala sprawdzić, jak przebiega proces ładowania. Niezależnie od tego, czy edytujesz, grasz w gry, czy oglądasz film, każda klatka ma znaczenie, a dzięki licznikowi FPS będziesz mieć dostęp do danych w czasie rzeczywistym.
Elegancka konstrukcja i brak bałaganu Praktycznie bezramkowa konstrukcja w połączeniu z w pełni regulowaną podstawą umożliwiającą obrót, pochylenie, zmianę wysokości i obrót. Prosta w konstrukcji podstawa w kształcie litery L pozwala zaoszczędzić miejsce na biurku i wyeliminować martwe strefy, dzięki czemu Twoje stanowisko pracy jest uporządkowane i wydajne.
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
34G630A-B |
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Przekątna ekranu | 34'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.2317 mm |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Zakrzywienie ekranu | 1500 R |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Tak |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 37.5 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 363.92 mm |
| Wysokość (maks.) | 512.47 mm |
| Wysokość z podstawą | 392.47 mm |
| Szerokość | 808 mm |
| Głębokość | 107.11 mm |
| Głębokość z podstawą | 235 mm |
| Waga | 5.3 kg |
| Waga z podstawą | 7.3 kg |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 34G630A-B |







