Cena netto: 389,43 zł
SKU: G25F2A
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Gigabyte
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
DOSKONAŁY KĄT WIDZENIA Monitor gamingowy GIGABYTE wyposażony jest w wyjątkową podstawę, zaprojektowaną ergonomicznie, aby zapewnić szeroki zakres regulacji wysokości oraz nachylenia.
PROSTY, ALE STYLOW Opływowy wygląd odzwierciedla filozofię projektowania serii gamingowej GIGABYTE, stawiającą na prostotę. Solidna podstawa oraz matowe wykończenie łączą funkcjonalność z estetyką, podkreślając charakter urządzenia.
OSTATNI ELEMENT TWOJEGO SYSTEMU DO GIER Jako niewidoczny gracz monitor jest często niedoceniany. Prawda jest taka, że monitory działają synergicznie i pozwalają wydobyć maksymalną wydajność podzespołów komputera. Monitory gamingowe GIGABYTE oferują najwyższe parametry i jakość, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się wysoką wydajnością bez potrzeby przepłacania.
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
G25F2A |
| Przekątna ekranu | 24.5'' |
| Typ matrycy | SS IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 302.616 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 543.744 mm |
| Plamka matrycy | 0.0944 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Swivel | Tak |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 130 mm |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 16 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 321.5 mm |
| Wysokość z podstawą | 498.3 mm |
| Szerokość | 556.9 mm |
| Głębokość | 51.3 mm |
| Głębokość z podstawą | 187.5 mm |
| Waga | 2.73 kg |
| Waga z podstawą | 4.34 kg |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | G25F2A |
| Dane producenta | Gigabyte Technology Co., Ltd. No.6, Baoqiang Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231 Tajwan Telefon: +886-2-6636-6000 E-mail: service@gigabyte.com Strona internetowa: gigabyte.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Gigabyte Technology Poland Sp. z o.o. ul. Fabryczna 20 (Arkady Wrocławskie) 53-609 Wrocław Polska Telefon: +48 71 77 77 000 E-mail: info@gigabyte.pl Strona internetowa: gigabyte.pl |
| Pomoc techniczna | https://www.gigabyte.com/pl/Support |







