Cena netto: 3 282,93 zł
SKU: MPG 322URX QD-OLED
Dostępność: duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: MSI
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Ciesz się wciągającą rozgrywką prowadzoną na gamingowych monitorach z serii MPG 322URX QD-OLED. Wyświetlacze te wyposażone są w panele QD-OLED o rozdzielczości 3840 x 2160 (UHD) i częstotliwości odświeżania 240 Hz. Charakteryzują się też wyjątkowo krótkim, bo wynoszącym zaledwie 0,03 ms czasem reakcji (GtG) matrycy. Certyfikaty VESA ClearMR 13000 i DisplayHDR True Black 400 gwarantują, że monitory te generują wyjątkowo żywy, kontrastowy obraz i eliminują rozmycie ruchu w dynamicznych scenach. Technologia OLED Care 2.0 pomaga w zapobieganiu powstawania efektu wypalania ekranu. Dla graczy konsolowych istotną informacją jest to, że modele z serii MPG 322URX QD-OLED wyposażono w porty HDMI 2.1 oferujące przepustowość 48 Gbit/s oraz obsługę trybów 4K 120 Hz, VRR i ALLM. Co więcej, dostępne złącza DisplayPort 2.1a zapewniają przepustowość 80 Gbit/s, która niezbędna jest do gamingu i profesjonalnych zastosowań wyświetlacza. Monitory te przystosowano również do obsługi sprzętu, który pojawi się w niedalekiej przyszłości.
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
MPG 322URX QD-OLED |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 31.5'' |
| Typ matrycy | QD OLED |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 394.73 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 699.48 mm |
| Plamka matrycy | 0.1814 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 0.03 ms |
| Jasność | 250 nits |
| Jasność HDR | 1000 nits |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 1 500 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 240 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 110 mm |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 483 mm |
| Szerokość | 718 mm |
| Głębokość z podstawą | 242 mm |
| Waga z podstawą | 9.6 kg |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MPG 322URX QD-OLED |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |







