Cena netto: 626,83 zł
SKU: MAG 274CF X24
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: MSI
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Ciesz się wciągającą rozgrywką prowadzoną na gamingowych monitorach z serii MAG 274CF X24. Wyświetlacze te wyposażono w panele o rozdzielczości 1920 x 1080 (FHD) i częstotliwości odświeżania 240 Hz. Charakteryzują się też wyjątkowo krótkim, bo wynoszącym zaledwie 0,5 ms czasem reakcji (GtG, min.) matrycy. Monitory te zgodne są ze standardem HDR Ready, co pozwala uzyskać dużo bardziej wyraziste szczegóły dzięki regulacji kontrastu i cieni. Zaprojektowano je z myślą o wymagających grach FPS, RPG/MMORPG, gdzie rozgrywki prowadzone są z perspektywy pierwszej osoby oraz o symulatorach lotu i grach wyścigowych. Gamingowy monitor z serii MSI MAG 274CF X24 przeniesie codzienną rozgrywkę na nowy, wyższy poziom, pozwalając graczom dostrzec coś więcej niż tylko obraz na ekranie.
| Model |
MAG 274CF X24 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 597.888 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 336.312 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Zakrzywienie ekranu | 1500 R |
| Czas reakcji | 0.5 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 180 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 52.8 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 264 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 240 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 21 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 363.59 mm |
| Wysokość z podstawą | 438.28 mm |
| Szerokość | 613.46 mm |
| Głębokość | 76.59 mm |
| Głębokość z podstawą | 249.76 mm |
| Waga | 3.4 kg |
| Waga z podstawą | 6.5 kg |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MAG 274CF X24 |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |







