8731 zł
Cena netto: 7 098,37 zł
Cena netto: 7 098,37 zł
SKU: 86BDL5050D/00
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Philips
Gwarancja: 36 miesięcy
Produkt Philips 86BDL5050D 86'' dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Philips Signage serii 5000
Wykraczaj poza zwyczajność. Przyciągnij uwagę odbiorców i podnieś jakość ich doświadczeń dzięki Philips Signage 5000. Ten wszechstronny wyświetlacz, działający w systemie Android 14, zapewnia płynną integrację i wyjątkową wydajność w każdym środowisku.
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
86BDL5050D/00 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 85,6'' |
| Typ matrycy | ADS-IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.4935 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Zakrzywienie ekranu | 0 R |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 600 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kontrast dynamiczny | 500 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Pobór mocy | 153 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1100 mm |
| Szerokość | 1929 mm |
| Głębokość | 69.5 mm |
| Waga | 48.31 kg |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 86BDL5050D/00 |
| Dane producenta | Amstelplein 2, 1096 BC Amsterdam, Holandia +31 20 59 77 777 |
| Podmiot odpowiedzialny | Philips Polska Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 195B 02-222 Warszawa Polska Telefon: +48 22 571 00 00 |
| Pomoc techniczna | https://www.philips.pl/c-w/wsparcie-konsumenta.html |







