Cena netto: 1 514,63 zł
SKU: 60006208
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Sharp Electronics
Gwarancja: 24 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Monitor Sharp MultiSync EA271F Nowa jakość pracy z monitorem desktopowym Seria monitorów MultiSync EA marki Sharp to rozwiązania, które przesuwają granice tego, co do tej pory znano jako wydajność ekranu klasy biznesowej. Seria EA oferuje całkowicie przeprojektowaną obudowę ekranu z szeregiem ulepszonych funkcji, zaawansowanych technologii, przyszłościową łącznością i funkcjami ekologicznymi. Wszystkie modele wykorzystują panele IPS, które charakteryzują się najwyższą dokładnością odwzorowania barw, nawet przy szerokich kątach widzenia. Każdy model z serii Sharp EA posiada podświetlenie LED, co zapewnia smukłą i lekką konstrukcję. Ekologiczne funkcje obejmują: tryb ECO Mode, miernik śladu węglowego i czujnik oświetlenia otoczenia, który automatycznie dostosowuje jasność ekranu do optymalnego poziomu w zależności od natężenia oświetlenia otoczenia, wyświetlanej treści lub obu tych czynników.
- Ergonomia w biurze pełna regulacja wysokości (150 mm) wraz z możliwością zmiany orientacji ekranu (pivot), pochylenia (tilt) i obrotu w poziomie (swivel) pozwalają na doskonałe dostosowanie monitora do ergonomicznych wymagań użytkownika.
- Łatwość sterowania wieloma wyświetlaczami technologia ControlSync na urządzeniu głównym umożliwia dokonywanie zmian ustawień nawet do 5 urządzeń w konfiguracji wielomonitorowej.
- Przewaga formy i funkcjonalności urządzenie jest gotowe na technologie przyszłości, dysponuje trójstronną ultrawąską ramką o szerokości, jest dostępne w czerni lub bieli i doskonale pasuje do wzornictwa nowoczesnych przestrzeni biurowych.
- Zmaksymalizuj jakość wyświetlania dzięki funkcji jednorodność wyświetlania jednym kliknięciem menu ekranowego uzyskasz wzorcową jednorodność wyświetlania w konfiguracjach wielomonitorowych.
- Ochrona oczu przed nadmiernym wysiłkiem i uszkodzeniem Wbudowana technologia Low Blue Light odfiltrowuje szkodliwe emisje niebieskiego światła, a technologia Flicker-Free eliminuje migotanie podświetlenia, chroniąc oczy przed zaćmą i zwyrodnieniem plamki żółtej bez pogarszania rzeczywistego oddawania barw przez monitor.
| Model |
EA271F |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | AH-IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.311 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 6 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 5 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 31.5 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 83 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 56 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Swivel | Tak |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 150 mm |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 45 W |
| Klasa energetyczna | C |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 377.3 mm |
| Szerokość | 610.2 mm |
| Głębokość | 250 mm |
| Waga | 7.6 kg |
| Pozostałe parametry |
Cechy Specjalne:
|
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 60006208 |
| Dane producenta | Sharp Corporation 1 Takumi-cho, Sakai-ku, Sakai, Osaka 590-8522, Japonia Telefon: +81 72-223-1221 Strona internetowa: www.sharp.co.jp |
| Podmiot odpowiedzialny | Sharp Electronics Europe Ltd Stockley Park 4 Furzeground Way, Stockley Park Uxbridge, London UB11 1EZ Wielka Brytania Telefon: +44 208 734 2000 Strona internetowa: www.sharp.eu |
| Pomoc techniczna | https://www.sharp.pl/skontaktuj-sie-z-nami |







