566 zł
Cena netto: 460,16 zł
Cena netto: 460,16 zł
SKU: UM.HB7EE.G01
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Acer
Gwarancja: 36 miesięcy
Produkt Acer B277GBMIPRZX IPS dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
#EANF#
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
B277GBMIPRZX |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 336 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597 mm |
| Plamka matrycy | 0.311 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Czas reakcji MPRT | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 136 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 49 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 120 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Swivel | Tak |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 165 mm |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 14 W |
| Klasa energetyczna | C |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 359 mm |
| Wysokość (maks.) | 552.2 mm |
| Wysokość z podstawą | 387.2 mm |
| Szerokość | 612.1 mm |
| Głębokość | 49.1 mm |
| Głębokość z podstawą | 200.1 mm |
| Waga | 3.4 kg |
| Waga z podstawą | 5.64 kg |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | UM.HB7EE.G01 |
| Dane producenta | ACER Computer GmbH Kornkamp 4 22926 AHRENSBURG, DE https://www.acer.com/us-en/about/contacts |
| Podmiot odpowiedzialny | Acer Poland Sp. z o.o. Graniczna 8D/E 54-610 Wrocław 022 209 89 88 contact.pl@acer.com |
| Pomoc techniczna | https://www.acer.com/pl-pl/support |







