2090 zł
Cena netto: 1 699,19 zł
Cena netto: 1 699,19 zł
SKU: 32BDL4050Q/00
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Philips
Gwarancja: 36 miesięcy
Produkt Philips 32BDL4050Q 32'' dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Philips Signage 4050 Series Wydajność bez wysiłku Twój wszechstronny wyświetlacz 24/7 Informuj i zachwycaj dzięki Philips Signage 4050. Rozdzielczość FHD w połączeniu ze zwiększoną jasnością i wysokim poziomem zamglenia (haze) oraz wydajnością sprawdzonego systemu Android 10 SoC. Gotowy do współpracy z Wave w zakresie zdalnego zarządzania, zapewniając Ci pełną kontrolę. Łatwa obsługa
- Zdalne zarządzanie z Philips Wave
- Możliwość dodania opcjonalnego Philips ScreenShare
- Zgodność z Energy Star. Certyfikat EPEAT Silver
- Wsparcie zrównoważonego rozwoju firmy i oszczędności energii
Praca 24/7
- Jasność 400 cd/m
- Wyższy poziom zamglenia dla lepszej widoczności
- Łatwy montaż w orientacji poziomej lub pionowej
Plug and play z Android 10
- Sprawdzona niezawodność. Brak potrzeby stosowania zewnętrznego odtwarzacza multimedialnego
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
32BDL4050Q/00 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 31.5'' |
| Typ matrycy | ADS-IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.36375 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Zakrzywienie ekranu | 0 R |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kontrast dynamiczny | 500 000:1 |
| Częstotliwość natywna odświeżania | 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | EPEAT Silver |
| Standard VESA |
|
| Pobór mocy | 26 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 425.4 mm |
| Szerokość | 726.5 mm |
| Głębokość | 65.1 mm |
| Głębokość z podstawą | 69.1 mm |
| Waga | 5.7 kg |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 4 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 32BDL4050Q/00 |
| Dane producenta | Amstelplein 2, 1096 BC Amsterdam, Holandia +31 20 59 77 777 |
| Podmiot odpowiedzialny | Philips Polska Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 195B 02-222 Warszawa Polska Telefon: +48 22 571 00 00 |
| Pomoc techniczna | https://www.philips.pl/c-w/wsparcie-konsumenta.html |







