Cena netto: 409,76 zł
SKU: VG249Q5A
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Seria TUF Gaming 5 - monitor gamingowy VG249Q5A - 23,8-calowy panel Fast IPS Full HD, 200 Hz, 0,3 ms, kompatybilny z G-SYNC, AMD FreeSync Premium, ELMB SYNC, 99% sRGB, DisplayWidget Center, Gaming AI
- 23,8-calowy panel Fast IPS Full HD (1920 × 1080) z częstotliwością odświeżania 200 Hz do dynamicznej rozgrywki
- Technologia ASUS Fast IPS umożliwia uzyskanie czasu reakcji 0,3 ms (min.), zapewniając ostry obraz w grach przy wysokiej liczbie klatek na sekundę
- FreeSync Premium oraz kompatybilność z G-SYNC zapewniają płynną rozgrywkę bez efektu rozrywania obrazu
- Technologia ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC) umożliwia jednoczesne działanie ELMB oraz zmiennej częstotliwości odświeżania, eliminując smużenie i tearing dla wyraźnego obrazu w grach o wysokim FPS
- DisplayWidget Center umożliwia łatwy dostęp do OSD i regulację ustawień monitora za pomocą myszy
- Technologia TUF Gaming A.I z funkcjami opartymi na sztucznej inteligencji, które poprawiają wrażenia z gry
TUF Gaming VG249Q5A TUF Gaming VG249Q5A to 23,8-calowy monitor Full HD, który oferuje pięć zaawansowanych ulepszeń dla najwyższej klasy gamingu. Wyposażony w błyskawiczne odświeżanie 200 Hz oraz czas reakcji 0,3 ms, a także obsługę AMD FreeSync Premium i kompatybilność z NVIDIA G-SYNC, zapewnia wyjątkowo płynną rozgrywkę. Dzięki ulepszonemu odwzorowaniu kolorów, zaktualizowanej technologii Gaming AI oraz intuicyjnej obsłudze przez DisplayWidget Center, monitor ten pozwala Ci zawsze wyprzedzać konkurencję.
WYJĄTKOWE WRAŻENIA GAMINGOWE Panel Fast IPS oferuje szybki czas reakcji, niezwykle płynną rozgrywkę oraz wyrazisty obraz w rozdzielczości 1920 × 1080, przenosząc Twoje doświadczenia z gry na wyższy poziom.
NIEPOWSTRZYMANA WYDAJNOŚĆ W GRACH Imponująca częstotliwość odświeżania 200 Hz oraz minimalny czas reakcji GTG 0,3 ms sprawiają, że VG249Q5A zapewnia błyskawiczną rozgrywkę z wyjątkowo płynnym, pozbawionym opóźnień obrazem.
GRAJ BEZ OGRANICZEŃ Obsługa technologii NVIDIA G-SYNC oraz AMD FreeSync Premium gwarantuje płynny obraz bez rozrywania klatek. Dodatkowo technologia ASUS ELMB Sync eliminuje efekt smużenia podczas grania przy wysokiej liczbie klatek na sekundę.
ŻYWE KOLORY, LEPSZA ROZGRYWKA Pokrycie 99% przestrzeni barw sRGB pozwala VG249Q5A prezentować intensywne kolory i głębszy kontrast, zapewniając niezwykle immersyjne wrażenia wizualne.
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
TUF Gaming VG249Q5A |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.46 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527.04 mm |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 200 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 240 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 200 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 15 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 32.3 cm |
| Wysokość z podstawą | 39.4 cm |
| Szerokość | 54.1 cm |
| Głębokość | 5.8 cm |
| Głębokość z podstawą | 17.4 cm |
| Waga | 2.8 kg |
| Waga z podstawą | 3.4 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | VG249Q5A |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







