Cena netto: 866,67 zł
SKU: MB16NCG
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Monitor przenośny - 16-calowy panel IPS 16:10 WQXGA (2560 × 1600), częstotliwość odświeżania 155 Hz (OC), Power Pass Through, 100% sRGB, automatyczna rotacja, statyw, USB Type-C, mini-HDMI, Flicker Free, Low Blue Light, certyfikat FSC Mix
- 16-calowy panel 16:10 WQXGA oferujący płynne wrażenia Smooth Motion przy 155 Hz, zapewniające imponującą jakość obrazu
- Rozdzielczość 2560 × 1600 oraz imponujący 84% stosunek ekranu do obudowy zapewniają szeroki i wyrazisty obraz
- Dzięki funkcji Power Pass Through przenośny monitor MB16NCG może być zasilany z laptopa lub przekazywać zasilanie do laptopa poprzez ładowanie przelotowe
- 100% pokrycia przestrzeni barw sRGB zapewnia wyjątkowy kontrast i odwzorowanie kolorów
- Bogata łączność obejmująca dwa pełnofunkcyjne porty USB-C oraz port mini-HDMI
- Automatyczne wykrywanie orientacji i przełączanie monitora między trybem poziomym i pionowym za pomocą oprogramowania DisplayWidget Center
ASUS ZenScreen MB16NCG to 16-calowy przenośny monitor IPS z panelem WQXGA (2560 × 1600) i 100% pokryciem przestrzeni barw sRGB oraz częstotliwością odświeżania SmoothMotion 155 Hz (po podkręceniu). Proporcje 16:10 zapewniają większą powierzchnię roboczą, co czyni go idealnym dodatkowym ekranem do rozszerzenia przestrzeni pracy dla osób pracujących w modelu hybrydowym. Dzięki funkcji automatycznej rotacji ZenScreen może być używany zarówno w orientacji poziomej, jak i pionowej. Dodatkowo, funkcja Power Pass Through oraz porty USB-C umożliwiają dwukierunkowe zasilanie, zapewniając elastyczność w podróży.
Imponująca jakość obrazu Technologia ASUS SmoothMotion umożliwia uzyskanie częstotliwości odświeżania 155 Hz (po podkręceniu), dzięki czemu wszystko od przewijania stron internetowych po granie na ZenScreen MB16NCG - jest płynne i responsywne. Pokrycie przestrzeni barw DCI-P3 zapewnia wyjątkowy kontrast i odwzorowanie kolorów.
Jeszcze większa immersja Zachwycający ekran 16:10, który jest jednocześnie szerszy i bardziej wyrazisty, oferując rozdzielczość do 2560 × 1600 oraz imponujący 84% stosunek ekranu do obudowy. Ciesz się rozległym, żywym obrazem zamkniętym w smukłym i lekkim, przenośnym monitorze rozszerzającym przestrzeń roboczą.
Power pass through Wbudowana funkcja dwukierunkowego zasilania. Przenośny monitor MB16NCG może być zasilany z laptopa lub przekazywać energię do laptopa poprzez ładowanie przelotowe, gdy jest podłączony do powerbanku USB-C lub zasilacza sieciowego.
Jeden kabel wystarczy MB16NCG oferuje bogatą łączność dzięki dwóm portom USB-C oraz portowi mini-HDMI. Do powielenia lub rozszerzenia ekranu laptopa wystarczy jeden kabel USB-C. USB-C obsługuje zarówno zasilanie, jak i transmisję sygnału wideo, dzięki czemu konfiguracja jest szybka i bezproblemowa - wystarczy podłączyć i korzystać, aby zwiększyć efektywność pracy.
Automatyczna orientacja ekranu Po podłączeniu do komputera z systemem Windows narzędzie ASUS DisplayWidget Center umożliwia wykrycie orientacji monitora MB16NCG i automatycznie przełącza wyświetlanie między trybem poziomym i pionowym.
ASUS Eye Care Technologia ASUS Ultra-Low Blue Light redukuje potencjalnie szkodliwą emisję niebieskiego światła i obejmuje dodatkowe funkcje, które są korzystne dla osób spędzających długie godziny przed ekranem.
ASUS Blue Light Filter Filtr światła niebieskiego ASUS chroni wzrok użytkownika przed szkodliwym niebieskim światłem. Funkcja ta oferuje szeroki zakres ustawień filtra, które są łatwo dostępne za pomocą intuicyjnego menu OSD.
ZenScreen MB16NCG przeszedł rygorystyczne testy wydajności i posiada certyfikat laboratoriów TÜV Rheinland globalnego dostawcy usług technicznych, bezpieczeństwa i certyfikacji.
ASUS Flicker Free Certyfikowana przez TÜV Rheinland technologia ASUS Flicker Free eliminuje migotanie, zapewniając komfortowe wrażenia wizualne. Technologia ta pomaga zminimalizować zmęczenie oczu oraz inne dolegliwości typowo związane z długotrwałym korzystaniem z ekranu.
| Model |
ZenScreen MB16NCG |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu | 16" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 215.42 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 344.68 mm |
| Plamka matrycy | 0.135 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1600 (WQXGA) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 155 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 250 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 155 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Pobór mocy | 6.79 W |
| Klasa energetyczna | C |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 24.6 cm |
| Szerokość | 35.8 cm |
| Głębokość | 1.1 cm |
| Waga | 0.9 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MB16NCG |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







