Cena netto: 602,44 zł
SKU: GB2591HSU-B1
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: iiyama
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
G-MASTER GB2591HSU-B1
Kontroluj rozgrywkę dzięki 24.5" monitorowi GB2591HSU Gold Phoenix 320Hz Fast IPS
Zabójczo szybki panel IPS z odświeżaniem 320 Hz i czasem reakcji 0,4 ms MPRT gwarantuje ultrapłynną rozgrywkę, doskonałą wyrazistość i żywe kolory. Dzięki zastosowaniu funkcji Black Tuner można zapewnić idealną widoczność w ciemnych scenach, więc już nigdy nie przegapisz momentu o krytycznym znaczeniu.
320Hz & 0.4ms MPRT Dzięki częstotliwości odświeżania 320Hz i czasowi reakcji 0.4ms MPRT moc jest zawsze z Tobą! Podejmuj decyzje w ułamku sekundy i bądź pewien, że obraz wyświetlany na ekranie jest zawsze płynny i wyraźny.
Zgodny z NVIDIA G-SYNC Odblokuj ultrapłynną rozgrywkę bez rozrywania ekranu z NVIDIA G-SYNC, technologią synchronizującą kartę graficzną pod kątem gładkiego ruchu, redukcji zacięć i krystalicznie wyraźnej akcji.
Black Tuner Funkcja Black Tuner pozwala na regulowanie jasności i dostosowanie poziomu czerni do własnych preferencji.
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
G-MASTER GB2591HSU-B1 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 24.5'' |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 302.6 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 543.7 mm |
| Plamka matrycy | 0.2802 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji MPRT | 0.4 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 320 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 360 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 150 mm |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 30 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 324 mm |
| Szerokość | 557 mm |
| Głębokość z podstawą | 55.5 mm |
| Waga | 5.3 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | GB2591HSU-B1 |
| Dane producenta | iiyama Corporation 2-7-1 Nihonbashi, Chūō-ku Tokyo 103-0027 Japonia Telefon: +81 3 3243 2111 E-mail: info@iiyama.com Strona internetowa: iiyama.com |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Polska Sp. z o.o. ul. Nowohucka 1 54-617 Wrocław Polska Telefon: +48 71 330 51 81 E-mail: info@iiyama.pl Strona internetowa: iiyama.pl |
| Pomoc techniczna | https://iiyama.com/pl_pl/formularz-serwisowy/ |







