651 zł
Cena netto: 529,27 zł
Cena netto: 529,27 zł
SKU: VG27AQE5A
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: 36 miesięcy
Produkt Asus VG27AQE5A IPS dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
VG27AQE5A
- 27-calowy monitor gamingowy QHD (2560 × 1440) z panelem Fast IPS i odświeżaniem 165 Hz (OC), zaprojektowany dla profesjonalnych graczy i wciągającej rozgrywki.
- Czas reakcji 0,3 ms GTG (min.) zapewnia płynną rozgrywkę, a technologia ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB) dodatkowo redukuje smużenie i efekt ghostingu.
- Kompatybilny z NVIDIA G-SYNC, AMD FreeSync Premium oraz z ekskluzywną technologią Variable Overdrive, co zapewnia płynny obraz bez rozrywania.
- DisplayWidget Center umożliwia łatwą regulację ustawień monitora za pomocą myszy.
- Technologia TUF Gaming A.I. z funkcjami wspomaganymi sztuczną inteligencją poprawia doświadczenia gamingowe użytkownika.
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
VG27AQE5A |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.66 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.74 mm |
| Plamka matrycy | 0.2331 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 0.3 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 165 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 280 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 165 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Swivel | Nie |
| Pivot | Nie |
| Tilt | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 16 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 369 mm |
| Wysokość z podstawą | 453 mm |
| Szerokość | 615 mm |
| Głębokość | 59 mm |
| Głębokość z podstawą | 193 mm |
| Waga | 3.9 kg |
| Waga z podstawą | 4.7 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | VG27AQE5A |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







