Cena netto: 4 426,83 zł
SKU: MH2741A
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
MH2741A
Monitory ASUS Clinical są dostępne w kompleksowej ofercie z rozwiązaniami dostosowanymi do potrzeb każdej instytucji opieki zdrowotnej. Monitory ASUS Clinical są fabrycznie skalibrowane dla zgodności ze standardem DICOM Zgodność ze standardem Part 14 GSDF (Grayscale Standard Display Function) dla zapewnienia dokładności i spójności obrazu w najdrobniejszych detalach. ASUS MH2741A jest wyposażony w 27-calową matrycę OLED z powłoką przeciwodblaskową o niskim współczynniku odbicia (AGLR) o rozdzielczości 3,6 MP. Ponadto ekskluzywna technologia ASUS do kalibracji sprzętowej obsługuje automatyczną kalibrację, co pozwala zachować dokładność zgodną ze standardem DICOM w dłuższym wymiarze czasu. Monitory ASUS Clinical zapewniają wysoką wydajność, precyzję i stabilność, dzięki czemu sprawdzają się do każdego scenariusza zastosowań.
| Model |
MH2741A |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.66 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.74 mm |
| Plamka matrycy | 0.233 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 900:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Swivel | Tak |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 130 mm |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 17 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 363.4 mm |
| Wysokość z podstawą | 536.7 mm |
| Szerokość | 613.3 mm |
| Głębokość | 44.9 mm |
| Głębokość z podstawą | 197.2 mm |
| Waga | 5 kg |
| Waga z podstawą | 6.7 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MH2741A |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







