Cena netto: 709,76 zł
SKU: PA248QFV
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
PA248QFV
ProArt Display PA248QFV to 24,1-calowy monitor IPS o proporcjach 16:10, stworzony z myślą o kreatywnych profesjonalistach. Jako model drugiej generacji PA248QV oferuje zwiększoną wydajność dzięki 100 Hz VRR, zapewniającemu ultrapłynny obraz, oraz wprowadza nową temperaturę barw M Model dla spójnego odwzorowania kolorów P3 na MacBookach. Pokrycie 100% przestrzeni kolorów sRGB, fabryczna kalibracja z Delta E < 2 oraz certyfikat Calman Verified gwarantują doskonałą dokładność kolorów. Dzięki złączom DisplayPort, HDMI oraz wbudowanemu hubowi USB monitor zapewnia bezproblemową łączność do wszystkich zastosowań kreatywnych.
| Model |
PA248QFV |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu | 24.1" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 337.8 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 528.2 mm |
| Plamka matrycy | 0.27 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Jasność HDR | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 26 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 126 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 100 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Swivel | Tak |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 130 mm |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 10 W |
| Klasa energetyczna | C |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor |
|
| Wysokość | 350 mm |
| Wysokość z podstawą | 531.3 mm |
| Szerokość | 531.8 mm |
| Głębokość | 39.7 mm |
| Głębokość z podstawą | 190.4 mm |
| Waga | 3.7 kg |
| Waga z podstawą | 5.4 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | PA248QFV |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







