1117 zł
Cena netto: 908,13 zł
Cena netto: 908,13 zł
SKU: XG27ACMES
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: 36 miesięcy
Produkt Asus XG27ACMES ROG dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
XG27ACMES
- 27-calowy monitor gamingowy 2560 x 1440 HDR z ultrawysoką częstotliwością odświeżania 255 Hz (OC), zaprojektowany dla profesjonalnych graczy i immersyjnej rozgrywki
- Technologia ASUS Fast IPS umożliwia czas reakcji 0,3 ms (min.), zapewniając ostre wizualizacje w grach przy wysokich liczbach klatek
- Technologia ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC) pozwala na jednoczesne korzystanie z ELMB i zmiennej częstotliwości odświeżania, eliminując efekt smużenia i tearingu, dla wyraźnych wizualizacji przy wysokich liczbach klatek
- Technologia ROG Gaming A.I z funkcjami opartymi na sztucznej inteligencji, które poprawiają doświadczenie gracza
- DisplayWidget Center umożliwia łatwą regulację ustawień monitora za pomocą myszy
- USB Type-C z trybem DP Alt, co pozwala na podłączenie urządzenia w sposób uporządkowany i bez bałaganu
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
XG27ACMES |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.66 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.74 mm |
| Plamka matrycy | 0.233 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Jasność HDR | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 255 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 410 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 255 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Swivel | Tak |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 110 mm |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 21 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 367.1 mm |
| Wysokość z podstawą | 503.4 mm |
| Szerokość | 614.8 mm |
| Głębokość | 63 mm |
| Głębokość z podstawą | 188.7 mm |
| Waga | 3.87 kg |
| Waga z podstawą | 5.96 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | XG27ACMES |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







