1278 zł
Cena netto: 1 039,02 zł
Cena netto: 1 039,02 zł
SKU: XG27ACMEG
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: 36 miesięcy
Produkt Asus XG27ACMEG ROG dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
ROG Strix XG27ACMG
ROG Strix XG27ACMG monitor gamingowy z USB Type-C 27 cali 2560 x 1440, 270Hz OC (powyżej 144 Hz), 1 ms (od szarego do szarego), Fast IPS, Extreme Low Motion Blur Sync, USB Type-C, G-Sync Compatible (w przygotowaniu), DisplayWidget Center, gniazdo do statywu, HDR, Aura Sync
- Gamingowy monitor 27-calowy 2560 x 1440 HDR z ultraszybkim odświeżaniem ekranu z częstotliwością 270Hz (OC), zaprojektowany z myślą o profesjonalnych graczach i zapewnieniu immersyjnej rozgrywki
- Technologia ASUS Fast IPS umożliwia uzyskanie czasu reakcji na poziomie 1 ms (od szarego do szarego) dla ostrego obrazu podczas rozgrywki i wysokich wartości FPS.
- ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC) zapewnia funkcję ELMB w połączeniu ze zmienną częstotliwością odświeżania, eliminując efekty ghostingu i tearingu (powidoków oraz rwania obrazu) dla uzyskania doskonałej ostrości efektów wizualnych przy wysokiej liczbie klatek animacji na sekundę.
- Pokrycie przestrzeni barw DCI-P3 w 95% wraz z zaawansowaną technologią śledzenia skali szarości od ASUS to specyfikacje zapewniające płynniejszą gradację kolorów i spójność
- DisplayWidget Center umożliwia łatwą regulację ustawień i monitora za pomocą myszki
- USB Type-C z trybem DP Alt umożliwia Ci podłączenie swoich urządzeń bez wielu zalegających kabli
- Technologia ROG Gaming AI z funkcjami opartymi na sztucznej inteligencji zapewnia użytkownikom lepsze wrażenia z gry.
| Etykieta energetyczna | |
| Data Act | Link |
| Model |
XG27ACMEG |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 596.74 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 335.66 mm |
| Plamka matrycy | 0.233 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Zakrzywienie ekranu | 0 R |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Jasność HDR | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 270 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Swivel | Tak |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 120 mm |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 30 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 367.2 mm |
| Wysokość z podstawą | 509.6 mm |
| Szerokość | 613.7 mm |
| Głębokość | 89.8 mm |
| Głębokość z podstawą | 218.8 mm |
| Waga | 3.8 kg |
| Waga z podstawą | 6.5 kg |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | XG27ACMEG |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







