Cena netto: 1 537,40 zł
SKU: S2425AS-B1P
Dostępność: ostatnie sztuki
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: iiyama
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
ProLite S2425AS-B1P Profesjonalny monitor signage w małym formacie, zoptymalizowany dzięki wbudowanemu systemowi zarządzania treścią iiSignage
ProLite S2425AS-B1P to 23,8-calowy wyświetlacz z systemem Android, zaprojektowany do stabilnej i bezpiecznej prezentacji treści w środowiskach handlowych i komercyjnych. Urządzenie zostało stworzone wyłącznie do wyświetlania treści, dzięki czemu idealnie sprawdza się w supermarketach, sklepach oraz punktach informacyjnych, gdzie nie jest wymagana interakcja użytkownika. Wysokiej jasności panel Full HD IPS zapewnia jasność do 500 cd/m, gwarantując doskonałą czytelność nawet w bardzo jasnych miejscach, natomiast obsługa zasilania przez Ethernet (PoE) upraszcza instalację i ogranicza okablowanie.
Łączność Złącze RJ45 (LAN) obsługujące technologię Power over Ethernet (PoE) umożliwia jednoczesne przesyłanie danych oraz zasilanie za pomocą jednego kabla, co znacząco upraszcza instalację w miejscach, gdzie duża liczba przewodów mogłaby zaburzać estetykę otoczenia.
System operacyjny Android Dzięki systemowi Android możesz łatwo dostosować wyświetlacz do własnych potrzeb, instalując aplikacje bezpośrednio na urządzeniu.
iiSignage iiSignage to nasza platforma do zarządzania treściami digital signage, umożliwiająca łatwe wyświetlanie i kontrolowanie treści oraz bezpieczne zarządzanie wyświetlaczami. System zarządzania treścią (CMS) zapewnia pełną, zdalną i bezpieczną kontrolę nad komunikacją oraz materiałami reklamowymi.
| Data Act | Link |
| Model |
ProLite S2425AS-B1P |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.5 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527 mm |
| Plamka matrycy | 0.275 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 14 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 31 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 83 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Tak |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 17.5 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Akcesoria w zestawie |
Kabel zasilający 1.8 m |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 336 mm |
| Szerokość | 549.5 mm |
| Głębokość | 28 mm |
| Waga | 4.24 kg |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | S2425AS-B1P |
| Dane producenta | iiyama Corporation 2-7-1 Nihonbashi, Chūō-ku Tokyo 103-0027 Japonia Telefon: +81 3 3243 2111 E-mail: info@iiyama.com Strona internetowa: iiyama.com |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Polska Sp. z o.o. ul. Nowohucka 1 54-617 Wrocław Polska Telefon: +48 71 330 51 81 E-mail: info@iiyama.pl Strona internetowa: iiyama.pl |
| Pomoc techniczna | https://iiyama.com/pl_pl/formularz-serwisowy/ |







