Cena netto: 1 326,02 zł
SKU: LS27FG702EUXEN
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Samsung
Gwarancja: 24 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Dual Mode Wybierz tryb, który pasuje do gry, w którą grasz. Niezależnie od tego, czy podziwiasz oszałamiającą grafikę w rozdzielczości 4K UHD przy częstotliwości odświeżania 180Hz, czy też zależy Ci na błyskawicznej akcji w rozdzielczości Full HD przy częstotliwości odświeżania 360Hz, tryb Dual Mode pozwala przełączać się między rozdzielczościami i częstotliwościami odświeżania, zapewniając dostosowane do potrzeb wrażenia z gry.
4K UHD Otocz się szczegółami, które sprawią, że Twój świat gier będzie bardziej realistyczny niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki czterokrotnie większej gęstości pikseli niż w rozdzielczości FHD, rozdzielczość 4K UHD zapewnia realistyczny obraz, dzięki czemu możesz w pełni zaangażować się w akcję.
Matryca Fast IPS Ciesz się realistycznymi scenami w grach dzięki matrycy Fast IPS. Szeroki kąt widzenia wynoszący 178° zapewnia dokładne odwzorowanie jasnych, wyraźnych barw, które pozostają spójne nawet podczas patrzenia pod kątem, a szybki czas reakcji zmniejsza rozmycie ruchu, zapewniając wciągające wrażenia podczas grania.
HDR10 Ciesz się realistycznymi obrazami dzięki poprawionemu kontrastowi i dokładności kolorów. Technologia HDR10 zapewnia jaśniejsze światła i subtelniejsze cienie, co dodaje głębi i sprawia, że sceny wydają się bardziej żywe i realistyczne.
Czas reakcji 1ms (GtG) Dzięki niemal natychmiastowemu czasowi reakcji wynoszącemu 1ms (GtG) możesz śledzić ruchy przeciwnika w czasie rzeczywistym, co zapewnia przewagę podczas gry.
Kompatybilność NVIDIA G-Sync Technologia G-Sync synchronizuje procesor graficzny z matrycą wyświetlacza, eliminując zacinanie się obrazu, opóźnienia ekranu oraz rozrywanie obrazu. W połączeniu z technologią AMD FreeSync Premium, G-Sync tworzy ultra płynne sceny, które przechodzą do następnych bez zakłóceń.
Auto Source Switch+ Szybciej przejdź do gry dzięki funkcji Auto Source Switch+. Monitor wykrywa podłączone urządzenia i natychmiast przełącza się na nowy sygnał źródłowy bez konieczności przełączania między wieloma wejściami.
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
LS27FG702EUXEN |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.664 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.736 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 360 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Swivel | Tak |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 100 mm |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 78 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 361.5 mm |
| Wysokość z podstawą | 553.2 mm |
| Szerokość | 613 mm |
| Głębokość | 73.8 mm |
| Głębokość z podstawą | 263.5 mm |
| Waga | 3.9 kg |
| Waga z podstawą | 7.1 kg |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | LS27FG702EUXEN |
| Dane producenta | 129 Samsungno, Maetan-dong, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, 16677, Korea Południowa Numer telefonu: +82 2 2255 0114 Strona internetowa: www.samsung.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. ul. Postępu 14, 02-674 Warszawa, Polska Numer telefonu: 801-172-678 Strona internetowa: www.samsung.com/pl E-mail: support@samsung.com |
| Pomoc techniczna | https://www.samsung.com/pl/support/ |







