740 zł
Cena netto: 601,63 zł
Cena netto: 601,63 zł
SKU: PRO MP275PHGN E14
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: MSI
Gwarancja: 36 miesięcy
Produkt MSI PRO MP275PHGN dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
PRO MP275PG E14
- Panel typu PerfectEdge monitor charakteryzuje się wąską ramką, otaczająca ekran z czterech stron, która pozwala użytkownikom w pełni zanurzyć się w obrazie tworzonym przez wielomonitorowe konfiguracje.
- Ciesz się wysokiej jakości rozrywką dzięki 144-hercowej częstotliwości odświeżania, która zapewnia płynne generowanie obrazu.
- Wyświetlacz z certyfikatem TÜV, chroni wzrok i dba o zdrowie oczu.
- Technologia MSI EyesErgo z systemem Anti-flicker zapobiega nadwyrężeniu oraz zmęczeniu oczu i pomaga chronić Twój wzrok.
- Funkcja MSI Eye-Q Check pomaga w samodzielnej kontroli wzroku i przypomina o konieczności odpoczynku podczas długotrwałego korzystania z monitora.
- Podstawa monitora charakteryzuje się szeregiem ergonomicznych funkcji, w tym regulacją nachylenia, obrotem, i możliwością obrotu ekranu o 90° (pivot).
- Regulowana podstawa oferująca możliwość zamontowania z tyłu monitora komputera mini-PC zapewnia dużo bardziej ergonomiczną i przejrzystą konfigurację sprzętu, zwiększając tym samym komfort użytkownika i porządek na biurku.
- Ciesz się wszechstronną współpracą z różnymi urządzeniami, korzystając z wielu wejściowych źródeł sygnału wideo, takich jak porty HDMI, DisplayPort i D-Sub (VGA).
- Zgodność ze standardem montażowym VESA i slot na akcesoria.
- Dwa wbudowane głośniki.
| TCO Certified | Tak |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
PRO MP275PHGN E14 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 336.312 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.888 mm |
| Plamka matrycy | 0.3114 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 300 nits |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 144 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Swivel | Tak |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 130 mm |
| Certyfikaty | TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 21 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 355.52 mm |
| Wysokość z podstawą | 539.71 mm |
| Szerokość | 611.7 mm |
| Głębokość | 49.91 mm |
| Głębokość z podstawą | 226.93 mm |
| Waga | 3.71 kg |
| Waga z podstawą | 6.23 kg |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | PRO MP275PHGN E14 |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |







