326 zł
Cena netto: 265,04 zł
Cena netto: 265,04 zł
SKU: G242L E14
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: MSI
Gwarancja: 36 miesięcy
Produkt Monitor MSI G242L dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
- Częstotliwość odświeżania 144 Hz Reaguj szybciej dzięki płynnemu wyświetlaniu klatek na ekranie monitora.
- 1-milisekundowy czas reakcji MPRT matrycy ciesz się płynnym generowaniem klatek obrazu i brakiem efektu rozmycia nawet podczas wyświetlania dynamicznych, kontrastowych scen.
- Szeroka gama kolorów - kolory i szczegóły w grze będą wyglądać jeszcze bardziej realistycznie i wyrafinowanie.
- Technologia Adaptive-Sync zapobiega pojawianiu się efektu rozdzierania i zacinania się ekranu, zapewniając ultrapłynną rozgrywkę bez opóźnień.
- Funkcja Night Vision inteligentny tuner zamieniający noc w dzień, funkcja ta wydobywa drobne szczegóły w ciemnych obszarach ekranu.
- Pozbawiona ramki konstrukcja ekranu Doskonałe wrażenia z rozgrywki, dzięki super-wąskiej ramce wokół ekranu.
- Technologie Anti-Flicker i Less Blue Light możesz jeszcze dłużej grać bez zmęczenia i znużenia oczu.
- Szeroki, 178-stopniowy kąt widzenia ekranu Widoczne na wyświetlaczu kolory i detale pozostają zawsze ostre, pod znacznie większym, bo aż 178° kątem widzenia.
| Model |
G242L E14 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.46 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527.04 mm |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 3 ms |
| Czas reakcji MPRT | 1 ms |
| Jasność | 300 nits |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 54.18 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 144 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 55 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 316.4 mm |
| Wysokość z podstawą | 407 mm |
| Szerokość | 540.1 mm |
| Głębokość | 48.7 mm |
| Głębokość z podstawą | 220.1 mm |
| Waga | 2.74 kg |
| Waga z podstawą | 3.1 kg |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | G242L E14 |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |







