2962 zł
Cena netto: 2 408,13 zł
Cena netto: 2 408,13 zł
SKU: XG27AQDNG
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Asus
Gwarancja: 36 miesięcy
Produkt Asus XG27AQDNG OLED dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
XG27AQDNG
- 7-calowy monitor gamingowy QHD (2560 × 1440) z matrycą QD-OLED, częstotliwością odświeżania 360 Hz i ultraszybkim czasem reakcji 0,03 ms.
- Funkcje ASUS OLED Care Pro z czujnikiem Neo Proximity Sensor, który precyzyjnie wykrywa nieobecność użytkownika i automatycznie przełącza ekran na czarny, zmniejszając ryzyko wypaleń.
- Zgodność z VESA DisplayHDR 400 True Black, 99% pokrycia przestrzeni barw DCI-P3, prawdziwa 10-bitowa głębia kolorów oraz Delta E < 2 dla znakomitej jakości obrazu HDR.
- Ekskluzywna aplikacja ASUS DisplayWidget Center umożliwia łatwy dostęp do funkcji OLED Care Pro oraz regulację ustawień monitora za pomocą myszy.
- Technologia ROG Gaming A.I. z funkcjami opartymi na sztucznej inteligencji, zaprojektowana w celu poprawy wrażeń z rozgrywki.
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
XG27AQDNG |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 26.5'' |
| Typ matrycy | QD OLED |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 333.72 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 590.42 mm |
| Plamka matrycy | 0.229 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 0.03 ms |
| Jasność HDR | 1000 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 500 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 360 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 26.2 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 935.48 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 360 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Swivel | Tak |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 110 mm |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 24 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 369.6 mm |
| Wysokość z podstawą | 502.5 mm |
| Szerokość | 611.1 mm |
| Głębokość | 66.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 169.4 mm |
| Waga | 4.1 kg |
| Waga z podstawą | 6.1 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | XG27AQDNG |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







