Cena netto: 969,92 zł
SKU: 32UR550K-B
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: LG
Gwarancja: 24 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Dopracowany od A do Z
Ciesz się niesamowitą klarownością obrazu i żywymi kolorami dzięki monitorowi LG UHD 4K HDR. Dzięki dużemu wyświetlaczowi o przekątnej 31,5 cala możesz efektywnie pracować i zanurzyć się w świecie streamingu.
Immersyjny gaming
Model 32UR550 zapewnia nie tylko emocje dzięki dobremu obrazowi i dźwiękowi stereo (z technologią Waves MaxxAudio), ale także oferuje technologie AMD FreeSync, dynamicznej synchronizacji akcji i stabilizacji czerni, zapewniające realistyczne wrażenia podczas grania.
Płynny i szybki ruch
Dzięki technologii AMD FreeSync gracze mogą cieszyć się płynnymi, wyraźnymi ruchami w grach o wysokiej rozdzielczości i szybkim tempie. Technologia ta praktycznie eliminuje zjawisko rozrywania obrazu i zacinania się, zapewniając wciągające wrażenia z gry.
Reaguj szybko
Dzięki funkcji dynamicznej synchronizacji akcji, która zmniejsza opóźnienia wejściowe, gracze mogą reagować na kluczowe momenty w czasie rzeczywistym i szybko na nie odpowiadać.
Przewaga w ciemności
Stabilizator czerni pomaga graczom wykrywać snajperów czających się w najciemniejszych zakamarkach i szybko poruszać się między eksplozjami.
Wizualny przepych
Odkryj treści HDR z różnych serwisów streamingowych i ciesz się żywym obrazem oraz szeroką gamą kolorów na monitorze LG UHD 4K. Dzięki technologii HDR obsługującej przestrzeń kolorów DCI-P3 możesz zanurzyć się w oszałamiających obrazach.
Usprawniona kontrola
Łatwo kontroluj ustawienia wyświetlania za pomocą kilku kliknięć, korzystając z oprogramowania OnScreen Control. Możesz również łatwo podzielić cały obszar wyświetlania za pomocą funkcji Screen Split.
Łatwo i wygodnie
Osiągnij odpowiednie warunki pracy dzięki ergonomicznej podstawce: łatwo dostosuj wysokość, nachylenie i pivot, aby uzyskać idealne doznania wizualne.
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
32UR550K-B |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 31.5'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.06053 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 32 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
Kabel HDMI |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 420.1 mm |
| Wysokość z podstawą | 597.1 mm |
| Szerokość | 714.3 mm |
| Głębokość | 45.7 mm |
| Głębokość z podstawą | 239.3 mm |
| Waga | 5.2 kg |
| Waga z podstawą | 7 kg |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 32UR550K-B |
| Dane producenta | LG Corporation |
| Podmiot odpowiedzialny | LG ELECTRONICS POLSKA SP. Z O.O. |
| Pomoc techniczna | https://www.lg.com/pl/wsparcie/ |







