Cena netto: 369,92 zł
SKU: GS25F2A
Dostępność: duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Gigabyte
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
OSTATNI ELEMENT TWOJEGO SYSTEMU GAMINGOWEGO Jako niewidzialny gracz monitor jest często niedoceniany. Prawda jest taka, że monitory działają synergicznie i pozwalają w pełni wykorzystać potencjał podzespołów PC. Gamingowe monitory GIGABYTE oferują najwyższe parametry techniczne i jakość wykonania, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się wysoką wydajnością bez konieczności sięgania po ekstrawaganckie rozwiązania.
PROSTY, ALE STYLOWY Opływowy wygląd odzwierciedla filozofię projektowania serii gamingowej GIGABYTE, opartą na prostocie. Solidna podstawa oraz matowe wykończenie łączą funkcjonalność z estetyką, podkreślając charakter urządzenia.
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
GS25F2A |
| Przekątna ekranu | 24.5'' |
| Typ matrycy | SS IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 302.616 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 543.744 mm |
| Plamka matrycy | 0.2802 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 25.2 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 321.5 mm |
| Wysokość z podstawą | 402 mm |
| Szerokość | 556.9 mm |
| Głębokość | 51.3 mm |
| Głębokość z podstawą | 179.4 mm |
| Waga | 2.73 kg |
| Waga z podstawą | 3.11 kg |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | GS25F2A |
| Dane producenta | Gigabyte Technology Co., Ltd. No.6, Baoqiang Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231 Tajwan Telefon: +886-2-6636-6000 E-mail: service@gigabyte.com Strona internetowa: gigabyte.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Gigabyte Technology Poland Sp. z o.o. ul. Fabryczna 20 (Arkady Wrocławskie) 53-609 Wrocław Polska Telefon: +48 71 77 77 000 E-mail: info@gigabyte.pl Strona internetowa: gigabyte.pl |
| Pomoc techniczna | https://www.gigabyte.com/pl/Support |







