Cena netto: 534,96 zł
SKU: MAG 276CF E20
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: MSI
Gwarancja: 24 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
MAG 276CF E20
Ciesz się wciągającą rozgrywką z gamingowym monitorem MAG 276CF E20. Wyposażono go w panel o rozdzielczości 1920 × 1080 (FHD), częstotliwość odświeżania 200 Hz oraz błyskawiczny czas reakcji 0,5 ms (GtG). Monitor jest zgodny ze standardem HDR Ready, co pozwala wydobyć bardziej wyraziste detale dzięki lepszemu kontrastowi i głębi cieni. Został zaprojektowany z myślą o rywalizacyjnych grach FPS, RPG/MMORPG z perspektywy pierwszej osoby oraz symulatorach lotu i grach wyścigowych. Zakrzywiony monitor gamingowy MSI MAG 276CF E20 przenosi codzienną rozgrywkę na nowy poziom, zachęcając graczy, by dostrzegli więcej niż tylko samą grę.
| Model |
MAG 276CF E20 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | Rapid VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 336.312 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.888 mm |
| Plamka matrycy | 0.3114 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Zakrzywienie ekranu | 1500 R |
| Czas reakcji | 0.5 ms |
| Jasność | 250 nits |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 200 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 53 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 221 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 200 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 21 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 362.5 mm |
| Wysokość z podstawą | 451.6 mm |
| Szerokość | 610.5 mm |
| Głębokość | 90.4 mm |
| Głębokość z podstawą | 249.8 mm |
| Waga | 3.95 kg |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MAG 276CF E20 |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |







