852 zł
Cena netto: 692,68 zł
Cena netto: 692,68 zł
SKU: VG279QML5A
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Asus
Gwarancja: 36 miesięcy
Produkt Asus VG279QML5A IPS dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
VG279QML5A
- 27 Full HD (1920 x 1080) z panelem Fast IPS i częstotliwością odświeżania 240 Hz zapewnia wyjątkowo płynną i dynamiczną rozgrywkę.
- Technologia ASUS Fast IPS umożliwia osiągnięcie minimalnego czasu reakcji 0,3 ms, gwarantując ostre i wyraźne efekty wizualne przy wysokiej liczbie klatek na sekundę.
- FreeSync Premium oraz zgodność z G-SYNC zapewniają płynny obraz bez tearingu.
- Technologia ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC) pozwala jednocześnie korzystać z ELMB i zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR), eliminując ghosting i tearing, co przekłada się na wyraźny i płynny obraz nawet przy dużej liczbie klatek na sekundę.
- DisplayWidget Center umożliwia łatwy dostęp do menu ekranowego (OSD) oraz szybką regulację ustawień monitora za pomocą myszy.
- Technologia TUF Gaming AI wykorzystuje rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji, aby zwiększyć komfort i wciągnięcie w rozgrywkę.
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
VG279QML5A |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.664 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.736 mm |
| Plamka matrycy | 0.311 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Jasność HDR | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 267 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 240 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Swivel | Tak |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 120 mm |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 21 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 369 mm |
| Wysokość z podstawą | 547 mm |
| Szerokość | 615 mm |
| Głębokość | 60 mm |
| Głębokość z podstawą | 215 mm |
| Waga | 3.6 kg |
| Waga z podstawą | 5.8 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | VG279QML5A |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







