Cena netto: 10 098,37 zł
SKU: 86UH5Q-E
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: LG
Gwarancja: 24 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Doskonała jakość obrazu w rozdzielczości Ultra HD
Rozdzielczość UHD sprawia, że kolory i detale wyświetlanych treści są żywe i realistyczne. Dodatkowo szeroki kąt widzenia zapewnia wyraźny obraz niezależnie od miejsca obserwacji.
Wygodna platforma webOS
Model UH5Q został wyposażony w wydajny układ SoC, który umożliwia wykonywanie wielu zadań bez konieczności stosowania oddzielnego odtwarzacza multimedialnego. Platforma webOS oferuje intuicyjny interfejs użytkownika oraz narzędzia do tworzenia aplikacji, zwiększając wygodę użytkowania. Dodatkowo aplikacje partnerów webOS pozwalają stworzyć środowisko przyjazne dla integratorów systemów (SI).
Trwałość zapewniająca niezawodność
Model UH5Q został zoptymalizowany do pracy w środowiskach biznesowych i zabezpieczony przed działaniem soli, kurzu, pyłu metalicznego oraz wilgoci dzięki specjalnej powłoce ochronnej na płycie zasilania, co zapewnia stabilne działanie. Dodatkowo funkcje takie jak IP5x oraz Shock Monitoring* zwiększają niezawodność i satysfakcję użytkowników.
Kompleksowe zabezpieczenia
webOS Signage oferuje zabezpieczenia wykraczające poza standardowy poziom systemu operacyjnego (OS). LG Shield wykorzystuje pięciopoziomowy system ochrony obejmujący serwer, aplikację, system operacyjny, system oraz sprzęt. Każda warstwa działa niezależnie, zapewniając kompleksową ochronę przed różnego rodzaju zagrożeniami. Platforma webOS wspiera również standard ETSI EN 303 645.
Rozwiązania SuperSign
SuperSign to zintegrowane i intuicyjne rozwiązanie do zarządzania treściami Digital Signage, umożliwiające tworzenie kreatywnych i uporządkowanych materiałów w Twojej przestrzeni. System łączy użytkowników z szeroką gamą usług, zapewniając wygodne doświadczenie obsługi. Dostępne są różne wersje, takie jak SuperSign Cloud - wybierz i korzystaj z tej, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.
| Model |
86UH5Q-E |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 86'' |
| Typ matrycy | ADS-IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 500 nits |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Pobór mocy | 205 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Akcesoria opcjonalne |
Uchwyt ścienny (LSW640A/B) |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1099.8 mm |
| Szerokość | 1928.8 mm |
| Głębokość | 29.7 mm |
| Waga | 53 kg |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 86UH5Q-E |
| Dane producenta | LG Corporation |
| Podmiot odpowiedzialny | LG ELECTRONICS POLSKA SP. Z O.O. |
| Pomoc techniczna | https://www.lg.com/pl/wsparcie/ |







