Cena netto: 6 052,03 zł
SKU: 9H.S3STB.DE2
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: BenQ
Gwarancja: 24 miesięcy
Specyfikacja
Monitory z certyfikatem Pantone Validated
Przyszłość jaśniejsza niż kiedykolwiek
Pokonaj wyzwania związane z zarządzaniem dzięki serii SH04. Poznaj kolory Pantone, integrację z Google, łatwe zarządzanie treścią i wysoką jasność, aby uzyskać skuteczną komunikację.
Po prostu najlepsze
SH04 to pierwsza na świecie seria Digital Signage o wysokiej jasności i szerokiej gamie kolorów, który uzyskał certyfikaty Pantone Validated, Pantone SkinTone Validated i Google. Oferuje różne tryby kolorów, dostosowywalną treść znaku, aplikacje i usługi Google oraz oszałamiającą jasność - naprawdę jedyny w swoim rodzaju.
Tryby kolorów dla klas rozszerzonych
Dzięki gamie kolorów DCI-P3 (CIE 1976) pokrywającej 95% przestrzeni barw i 10-bitowej głębi kolorów, SH04 zapewnia wspaniałe tryby kolorów do różnych zastosowań.
Branżowy standard w zakresie kolorów
Tryb Pantone jest zatwierdzony do oferowania kolorów Pantone, w tym palety Pantone SkinTone Guide, dzięki czemu studenci kierunków takich jak sztuka i projektowanie, moda i fotografia mogą uczyć się z wykorzystaniem kolorów zgodnych ze standardami branżowymi.
Większa inkluzywność w klasie
Kolory Pantone SkinTone Guide pomagają uczniom w precyzyjnym doborze odcieni skóry do każdego możliwego odcienia skóry w zastosowaniach medycznych, artystycznych, projektowych, kosmetycznych i innych.
Poznaj doskonałość MacBooka
Zobacz żywe kolory swojego MacBooka wiernie odtworzone na wyrazistym wyświetlaczu SH04 z trybem M-book.
Podaj szczegóły tam, gdzie to ma największe znaczenie
Tryb wysokiego poziomu szczegółowości w urządzeniu SH04 zapewnia większy kontrast i przejrzystość schematów, projektów i planów pięter na zajęciach z architektury i inżynierii, urbanistyki i projektowania wnętrz.
Doświadczenia wizualne niczym z papieru
Tryb szkicu symuluje prawdziwy papier, konwertując obrazy do skali szarości, wprowadzając subtelne ciepło i obniżając jasność wyświetlacza. Poprawia to komfort wizualny, oszczędza energię i jest idealne do kursów z zakresu sztuki, wzornictwa przemysłowego, mody i innych.
Kino w każdej przestrzeni
Tryb kinowy umożliwia odtwarzanie projektów wideo, filmów i filmów reklamowych z żywymi kolorami i głębią. Podłącz kabel HDMI do obsługi DisplayHDR 400 i ciesz się jaśniejszymi światłami, głębszymi czerniami i bogatymi w szczegóły cieniami, aby uzyskać wciągające wrażenia wizualne.
Wysoka jasność tam, gdzie to ma znaczenie
Dzięki jasności 800 nitów seria SH04 gwarantuje optymalną widoczność wyświetlanych treści na korytarzach, w stołówkach, salach gimnastycznych i klasach szkolnych w każdych warunkach oświetleniowych.
Wygodne oglądanie w każdej chwili
Ciesz się większym komfortem oglądania dzięki ulepszonemu ekranowi antyodblaskowemu i technologii Low Blue Light, która redukuje zmęczenie oczu.
Połącz się i zaangażuj
Wykorzystaj w pełni aplikacje Google Play na SH04, podłączając klawiaturę i myszkę, aby uzyskać naprawdę wciągające wrażenia.
Pion i poziom
Zgodny ze standardem VESA uchwyt SH04 można łatwo zamontować w układzie pionowym lub poziomym, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w różnych zastosowaniach na terenie kampusu.
Zarządzaj wiadomościami z dowolnego miejsca
Dzięki aplikacji X-Sign możesz zdalnie tworzyć, zarządzać i wyświetlać treści na każdym ekranie SH04 - od ogłoszeń i menu po wyniki drużyn i wiele więcej.
Transmisja na wszystkie wyświetlacze
Wykorzystaj zaawansowane funkcje aplikacji X-Sign, aby wyświetlać ogłoszenia w czasie rzeczywistym lub według harmonogramu wraz z dźwiękami powiadomień na każdym wyświetlaczu SH04 w Twojej szkole.
Nieprzerwana treść, za każdym razem
Dzięki X-Sign wyświetlanie treści nie będzie zakłócane przez okna komunikatów ani alerty systemowe, co pozwoli na bezproblemowe korzystanie z oznakowań.
Usprawnione zarządzanie
Ekosystem BenQ sprawia, że zarządzanie urządzeniami, aplikacjami i kontami użytkowników jest prostsze niż kiedykolwiek wcześniej, co pozwala zmniejszyć obciążenie personelu IT i administracyjnego.
Zdalne sterowanie każdym SH04
Rozwiązanie BenQ Device Management Solution (DMS) umożliwia administratorom IT zdalne zarządzanie systemem SH04, obsługę ustawień urządzenia, harmonogramów zasilania, aktualizacji oprogramowania sprzętowego, instalacji aplikacji i wiele więcej.
Łatwe udostępnianie treści
Bezproblemowo udostępniaj treści na różnych urządzeniach dzięki aplikacji InstaShare 2. InstaShare 2 jest kompatybilny z systemami Windows, Android, macOS, iOS, iPadOS i ChromeOS, umożliwia bezprzewodowe przesyłanie i zawiera wbudowany inteligentny kontroler do płynnej kontroli prezentacji.
Wszystkie pliki w jednym miejscu
Bezpiecznie zaloguj się do swojego konta BenQ za pomocą skanowania kodu QR, aby znaleźć dyski w chmurze, przypięte aplikacje i zakładki stron internetowych. Ponadto tylko Ty możesz zobaczyć swoje dane na SH04.
Ucz za pomocą aplikacji, które kochasz
Dzięki certyfikacji EDLA SH04 możesz uzyskać dostęp do obszernej biblioteki aplikacji w sklepie Google Play. Używaj programów, które znasz, aby nauka była angażująca i nie traciła tempa.
Zabezpiecz aplikacje za pomocą Google Play Protect
Funkcja Google Play Protect zapobiega pobieraniu szkodliwych aplikacji na urządzenie SH04 i usuwa wszystkie aplikacje wykazujące złośliwe zachowanie.
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
SH5504 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 680.4 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1209.6 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Zakrzywienie ekranu | 0 R |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 800 nits |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | Pantone Validated |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Pobór mocy | 110.3 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 709.8 mm |
| Szerokość | 1237.3 mm |
| Głębokość | 56.4 mm |
| Waga | 14.7 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 9H.S3STB.DE2 |
| Dane producenta | Adres: BenQ Corporation 16 Jihu Road, Neihu District Taipei 114 Tajwan Strona internetowa: https://www.benq.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: BenQ Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce ul. Postępu 21D 02-676 Warszawa Polska Telefon: +48 22 390 76 00 E-mail: Formularzkontaktowy Strona internetowa: https://www.benq.eu/pl-pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.benq.eu/pl-pl/support/contact-us.html |







