Cena netto: 7 650,41 zł
SKU: 75UH5Q-E
Dostępność: średnia
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: LG
Gwarancja: 24 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Doskonała jakość obrazu dzięki rozdzielczości Ultra HD Dzięki rozdzielczości UHD kolory i szczegóły treści są wyraziste i realistyczne. Szeroki kąt widzenia zapewnia dodatkowo wyraźny obraz niezależnie od miejsca oglądania.
Wygodna platforma webOS Model UH5Q jest wyposażony w wysokowydajny układ SoC, który umożliwia wykonywanie wielu zadań bez potrzeby użycia zewnętrznego odtwarzacza multimedialnego. Platforma webOS oferuje narzędzia do tworzenia aplikacji z intuicyjnym interfejsem użytkownika, zwiększając wygodę obsługi, a także zawiera aplikacje partnerskie webOS, tworząc środowisko przyjazne dla integratorów systemów (SI).
Trwałość zapewniająca niezawodność Zoptymalizowany pod kątem środowisk biznesowych model UH5Q jest chroniony przed solą, kurzem, pyłem żelaznym i wilgocią dzięki częściowej powłoce ochronnej na płycie zasilania, co zapewnia stabilne działanie. Dodatkowo funkcje zorientowane na użytkownika, takie jak IP5x oraz monitorowanie wstrząsów, gwarantują niezawodność i satysfakcję.
Kompleksowe bezpieczeństwo webOS Signage wykracza poza standardowe zabezpieczenia na poziomie systemu operacyjnego (OS). LG Shield wykorzystuje pięciopoziomowy system ochrony obejmujący serwer, aplikacje, system operacyjny, system oraz sprzęt. Każda warstwa działa niezależnie, zapewniając kompleksową ochronę przed różnymi zagrożeniami. Platforma webOS obsługuje również standard ETSI EN 303 645.
Rozwiązania SuperSign SuperSign to zintegrowane i intuicyjne rozwiązanie do zarządzania treścią, umożliwiające tworzenie kreatywnych i uporządkowanych materiałów digital signage, które łączą klientów z różnymi usługami w wygodny sposób. Dostępne są różne wersje, takie jak SuperSign Cloud wybierz i korzystaj z tej, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.
| Model |
75UH5Q-E |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 75'' |
| Typ matrycy | Advanced PLS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 500 nits |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Pobór mocy | 162 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 958.7 mm |
| Szerokość | 1679.5 mm |
| Głębokość | 29.7 mm |
| Waga | 35.7 kg |
| Oznaczenia |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 75UH5Q-E |
| Dane producenta | LG Corporation |
| Podmiot odpowiedzialny | LG ELECTRONICS POLSKA SP. Z O.O. |
| Pomoc techniczna | https://www.lg.com/pl/wsparcie/ |







