Cena netto: 2 976,42 zł
SKU: LH13EMDIBGBXEN
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Samsung
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Większa energooszczędność i elastyczność dzięki Color E-Paper
Samsung Color E-Paper to ultracienki wyświetlacz z praktycznie zerowym poborem energii. Cechuje go niesamowicie niska waga, szczególna odporność na warunki zewnętrzne i technologia, która pozwala zastąpić klasyczny papier.
Minimalizm w najlepszym wydaniu
Ultracienka i lekka konstrukcja
Wyświetlacz z serii EMDX wyróżnia się smukłym i estetycznym designem. Jego ultracienka konstrukcja, o grubości zaledwie 17,9 mm, dodaje prestiżu i nowoczesności, elegancko podkreślając różne przestrzenie biznesowe.
Swoboda przenoszenia, elastyczność wyświetlania treści
Wszechstronny montaż dzięki wbudowanemu akumulatorowi
Odkryj maksymalną wygodę obsługi Color E-Paper dzięki lekkiej i poręcznej konstrukcji, która ułatwia transport ekranu. Ponadto, dzięki kompatybilności z USB typu C i wbudowanej baterii, seria EMDX zapewnia efektywną pracę i elastyczność użytkowania.
Zarządzaj treściami za pomocą swojego urządzenia
Aplikacja Samsung E-Paper
Dedykowana aplikacja Samsung E-Paper, dostępna na urządzenia mobilne z systemami Android i iOS, umożliwia łatwe lokalne sterowanie ekranem z serii EMDX. Oferuje ona kompleksowe zarządzanie - automatyczne parowanie urządzeń, sprawną konfigurację, a także tworzenie treści i szybkie aktualizacje.
Alternatywa dla tradycyjnych materiałów reklamowych
Algorytm wizualizacji kolorów
Seria EMDX wykorzystuje zaawansowany algorytm wizualizacji kolorów do analizy obrazu pod względem widoczności, wsparty doświadczeniem firmy Samsung w dziedzinie technologii wyświetlania. Ten ultracienki ekran, zapewniający realną jakość kolorów oraz płynną gradację odcieni jest alternatywą dla standardowych materiałów reklamowych jak np. papier.
W trosce o zrównoważony rozwój
Wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu
Obudowa wyświetlacza jest wykonana z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, a całe opakowanie (w tym karton, podkładka, uchwyt i pudełko na akcesoria) jest wykonane w 100% z papieru - jako element działań na rzecz zrównoważonego rozwoju.
Zmień sposób zarządzania wyświetlaczem
Samsung VXT
Samsung VXT to oparte na chmurze rozwiązanie, które łączy funkcje zarządzania treścią urządzeniami. Umożliwia łatwe konfigurowanie sprzętu oraz rozwiązywanie problemów podczas tworzenia i wdrażania treści, bez konieczności wcześniejszego szkolenia.
| Model |
EM13DX |
| Przekątna ekranu | 13'' |
| Typ matrycy | ePaper |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1600 x 1200 (UXGA) |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | EMC |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Akcesoria opcjonalne |
WMN-2090SC |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 237.6 mm |
| Szerokość | 305.2 mm |
| Głębokość | 17.9 mm |
| Waga | 0.9 kg |
| Pozostałe parametry |
Pamięć flash: 8GB |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | LH13EMDIBGBXEN |
| Dane producenta | 129 Samsungno, Maetan-dong, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, 16677, Korea Południowa Numer telefonu: +82 2 2255 0114 Strona internetowa: www.samsung.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. ul. Postępu 14, 02-674 Warszawa, Polska Numer telefonu: 801-172-678 Strona internetowa: www.samsung.com/pl E-mail: support@samsung.com |
| Pomoc techniczna | https://www.samsung.com/pl/support/ |







