Cena netto: 8 961,79 zł
SKU: 55WH80F
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: HiSense
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
55-calowy wyświetlacz witrynowy wysoka jasność
Rozwiązania Commercial Display od Hisense są idealne do zastosowań w handlu detalicznym o dużym natężeniu ruchu oraz w środowiskach korporacyjnych. Połączenie nowoczesnego designu i zwiększonej jasności sprawia, że treści cyfrowe wyraźnie wyróżniają się na tle otoczenia. Wyświetlacze witrynowe Hisense o wysokiej jasności doskonale nadają się do prezentowania komunikatów o dużej widoczności i sile oddziaływania. Dzięki ultrawysokiej jasności **4000 nitów**, model WH80F zapewnia doskonałą czytelność treści nawet przez szybę witryny.
Rozdzielczość 4K UHD
Obraz w jakości 4K Ultra HD gwarantuje idealne odwzorowanie kolorów oraz bogactwo detali w każdych warunkach.
4000 nitów
Dzięki jasności na poziomie 4000 nitów model WH80F sprawia, że wyświetlane treści są wyraźne i przyciągające uwagę w każdej przestrzeni komercyjnej.
Niższe zużycie energii
Zastosowanie technologii niskiego poboru mocy pozwala utrzymać jasność 4000 nitów przy jednoczesnym mniejszym zużyciu energii w porównaniu do innych rozwiązań o podobnej jasności.
Android 11.0
System Android 11 sprawia, że wyświetlacz staje się inteligentny i umożliwia instalację aplikacji firm trzecich bez potrzeby użycia dodatkowych urządzeń. Ekrany współpracują ze sobą, poprawiając komunikację wizualną, dźwięk i wielozadaniowość.
Wbudowany VisionInfo
Platforma CMS VisionInfo umożliwia łatwe tworzenie, edycję i organizację treści cyfrowych. To wydajne i intuicyjne narzędzie do zarządzania treścią oraz zdalnego sterowania ekranami z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.
Widoczność w okularach polaryzacyjnych
Dzięki bardzo wysokiej jasności WH80F zapewnia czytelny obraz nawet przy bezpośrednim nasłonecznieniu przez szybę. Treści pozostają dobrze widoczne także dla osób noszących okulary z polaryzacją.
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
55WH80F |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Typ matrycy | ADS-IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Zakrzywienie ekranu | 0 R |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 4000 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Pobór mocy | 180 kW |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 704.6 mm |
| Szerokość | 1232.6 mm |
| Głębokość | 57.9 mm |
| Waga | 27.7 kg |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 55WH80F |
| Dane producenta | Adres: Hisense Tower, 8/F, 8 Jiuxianqiao Road, Chaoyang District, Pekin, Chiny Telefon: +86 10 6260 6666 E-mail: formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej Strona internetowa: www.hisense.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Hisense, Partizanska 12, SI - 3320 Velenje, Słowenia, info@gorenje.si |
| Pomoc techniczna | https://pl.hisense.com/hisense-kontakt |







