Cena netto: 5 259,35 zł
SKU: 65DM66D
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: HiSense
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
65 calowy wyświetlacz cyfrowy FHD do Digital Signage
Digital Signage Hisense zostało zaprojektowane z myślą o różnych zastosowaniach biznesowych: w przestrzeniach publicznych, systemach transportowych, muzeach, stadionach, sklepach detalicznych, hotelach, restauracjach oraz budynkach korporacyjnych. Seria DM zapewnia wysoki poziom zaangażowania z dowolnych urządzeń, wspiera rozwój biznesu dzięki aktualizacjom w czasie rzeczywistym, analizie danych oraz atrakcyjnym wizualnie treściom. Umożliwia zarządzanie i kontrolę urządzeń w dowolnym miejscu i czasie oraz upraszcza okablowanie poprzez podłączenie wielu ekranów do jednego wyjścia wideo.
Wąska ramka
Dzięki wąskiej ramce i symetrycznej konstrukcji wyświetlacz można łatwo dopasować do każdego otoczenia. Wszystkie złącza są skierowane na zewnątrz, co pozwala na montaż urządzenia płasko przy ścianie, oszczędza miejsce i ułatwia instalację.
Uporządkowane okablowanie
Zintegrowany uchwyt na kable ukrywa przewody i utrzymuje tylną część wyświetlacza w porządku. Zmniejsza to wizualne rozproszenia, które mogą wpływać na komfort oglądania.
Bezprzewodowe udostępnianie ekranu
Wszystko, czego potrzebujesz do udostępniania ekranu. ScreenShare to wbudowana aplikacja umożliwiająca bezprzewodowe i płynne udostępnianie obrazu z dowolnego miejsca i z każdego urządzenia.
Zarządzanie urządzeniami mobilnymi
VisionInfo to chmurowe oprogramowanie do zarządzania urządzeniami, które zapewnia kompleksową kontrolę nad wszystkimi urządzeniami. To wydajne, skuteczne i łatwe w obsłudze narzędzie, pozwalające zarządzać sprzętem w dowolnym miejscu i czasie.
Android 11
Android 11 pomaga chronić Twoje dane i zapewnia ich bezpieczeństwo. Daje większą kontrolę nad tym, do jakich informacji aplikacje mają dostęp. Umożliwia lepszą współpracę między urządzeniami oraz usprawnia komunikację, dźwięk i wielozadaniowość.
Powłoka antyodblaskowa
Wszystkie wyświetlacze z serii DM oferują panele o zwiększonym poziomie rozproszenia światła, które redukują odbicia bez negatywnego wpływu na jakość obrazu. Powłoka antyodblaskowa poprawia również postrzegany kontrast wyświetlacza.
Smart Power
Intensywność podświetlenia może być kontrolowana i wstępnie ustawiana przez system w celu zmniejszenia zużycia energii. Certyfikat ENERGY STAR oznacza, że wyświetlacz pomaga chronić środowisko i obniżać koszty.
Powłoka konforemna (Conformal Coating)
Komponenty elektroniczne są w pełni chronione przed czynnikami środowiskowymi, takimi jak wilgoć, kurz, sól, substancje chemiczne, zmiany temperatury oraz uszkodzenia mechaniczne.
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
65DM66D |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Typ matrycy | ADS-IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Zakrzywienie ekranu | 0 R |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 500 nits |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Pobór mocy | 200 kW |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 832.8 mm |
| Szerokość | 1458.9 mm |
| Głębokość | 63.7 mm |
| Waga | 21.5 kg |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 65DM66D |
| Dane producenta | Adres: Hisense Tower, 8/F, 8 Jiuxianqiao Road, Chaoyang District, Pekin, Chiny Telefon: +86 10 6260 6666 E-mail: formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej Strona internetowa: www.hisense.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Hisense, Partizanska 12, SI - 3320 Velenje, Słowenia, info@gorenje.si |
| Pomoc techniczna | https://pl.hisense.com/hisense-kontakt |







