Cena netto: 60 450,41 zł
SKU: LH85SMHPBGCXEN
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Samsung
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Wirtualny wyświetlacz 3D Dzięki opatentowanej technologii płyty 3D firmy Samsung, ten wyświetlacz wykracza poza treści 2D ożywia je w formacie 3D, prezentując je bezpośrednio przed oczami odbiorców. Wyraziste detale wydają się niemal na wyciągnięcie ręki, sprawiając, że każda chwila staje się niezapomniana.
AI Studio AI Studio upraszcza tworzenie wideo 3D wystarczy przesłać obrazy i wpisać polecenie (prompt), aby wygenerować materiał wideo. Zintegrowane z Samsung VXT, to narzędzie oparte na sztucznej inteligencji przekształca obrazy w dynamiczne wizualizacje w stylu 3D, zaprojektowane z myślą o nośnikach Spatial Signage. Pomaga firmom szybko tworzyć angażujące treści, jednocześnie ograniczając złożoność procesu produkcji.
Ultracienka konstrukcja Wyświetlacz oferuje obraz 3D w smukłej obudowie o grubości 52 mm, zapewniając taką samą łatwość instalacji jak standardowe systemy digital signage jest lekki, zajmuje niewiele miejsca i sprawdzi się w różnych środowiskach.
Procesor Quantum Wiodąca w branży technologia przetwarzania obrazu firmy Samsung poprawia jakość każdego materiału pod względem ostrości i spójności. Inteligentna technologia skalowania do UHD, zasilana przez Quantum Processor, podnosi rozdzielczość materiałów o niższej jakości do poziomu UHD, zapewniając profesjonalną jakość obrazu.
Powłoka antyodblaskowa (Anti-glare) Wyświetlacz wyposażono w panel antyodblaskowy oraz zoptymalizowany poziom zamglenia (haze), co ogranicza odbicia światła sztucznego i promieni słonecznych. W jasnych przestrzeniach handlowych lub otwartych biurach treści pozostają wyraźne i dobrze widoczne.
Samsung VXT Chmurowa platforma Samsung VXT łączy funkcje zarządzania treścią oraz zdalnego zarządzania urządzeniami. Umożliwia zdalną konfigurację ustawień sprzętu i rozwiązywanie problemów, a także łatwe tworzenie i publikowanie treści bez konieczności wcześniejszego szkolenia.
| Model |
SM85HX-P |
| Przekątna ekranu | 85'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.487 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 10 ms |
| Jasność | 500 nits |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 81 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Tak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | EMC |
| Standard VESA | 400 x 600 |
| Pobór mocy | 484 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1920.2 mm |
| Szerokość | 1101.2 mm |
| Głębokość | 52 mm |
| Waga | 49 kg |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | LH85SMHPBGCXEN |
| Dane producenta | 129 Samsungno, Maetan-dong, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, 16677, Korea Południowa Numer telefonu: +82 2 2255 0114 Strona internetowa: www.samsung.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. ul. Postępu 14, 02-674 Warszawa, Polska Numer telefonu: 801-172-678 Strona internetowa: www.samsung.com/pl E-mail: support@samsung.com |
| Pomoc techniczna | https://www.samsung.com/pl/support/ |







