Cena netto: 2 952,85 zł
SKU: QM-6502
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: AG NEOVO
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
65" 4K Digital Signage Display QM-6502
- Rozdzielczość 4K UHD 3840 x 2160
- Jasność 400 nitów do użytku wewnątrz pomieszczeń publicznych
- Wbudowane odtwarzanie multimediów z USB do dostarczania treści signage
- Elastyczna orientacja wyświetlania: pozioma/pionowa
- Rygorystyczna selekcja komponentów do zastosowań krytycznych 24/7
Nowy 65-calowy wyświetlacz digital signage 4K QM-6502 został zaprojektowany do zastosowań digital signage wymagających ostrzejszej i wyraźniejszej prezentacji obrazu. Wyposażony w wysokiej klasy panel IPS, rozdzielczość 4K UHD z szerokimi kątami widzenia oraz łatwe w obsłudze odtwarzanie multimediów z pamięci USB. Wyświetlacz LCD QM-6502 idealnie sprawdzi się w sklepach detalicznych, salach konferencyjnych, hotelach oraz innych przestrzeniach publicznych.
DOŚWIADCZ RÓŻNICY 4K Nie przegap żadnego szczegółu dzięki potężnemu wyświetlaczowi digital signage 4K. Oglądaj płynne wideo 4K i obrazy na nowym poziomie szczegółowości i klarowności. Oferując 8,3 miliona pikseli, QM-6502 zapewnia najwyższej klasy doświadczenie digital signage 4K, skutecznie przekazując komunikaty biznesowe i zwiększając zaangażowanie klientów.
PROSTE ODTWARZANIE I HARMONOGRAMOWANIE TREŚCI Wbudowany odtwarzacz multimediów umożliwia wygodne odtwarzanie treści z pamięci USB. Wystarczy utworzyć harmonogramy odtwarzania na podstawie dnia i godziny oraz skonfigurować ustawienia odtwarzania za pomocą dołączonego pilota, aby wyświetlać spersonalizowane treści.
OBSŁUGA TRYBU POZIOMEGO/PIANOWEGO Wyświetlacz klasy komercyjnej, przyjazny dla digital signage, może być idealnie używany zarówno w trybie poziomym, jak i pionowym, oferując pełną elastyczność orientacji ekranu i spełniając potrzeby różnych scenariuszy zastosowań.
OPATENTOWANA TECHNOLOGIA ANTI-BURN-IN Aby przeciwdziałać efektom tradycyjnego wypalania obrazu lub powidoków na ekranach LCD, firma AG Neovo wykorzystuje opatentowaną technologię Anti-Burn-in, zapobiegającą wypalaniu obrazu i zapewniającą wydłużoną żywotność wyświetlaczy.
Bezproblemowe zdalne zarządzanie urządzeniami Neovo Controller upraszcza zarządzanie wyświetlaczami dzięki intuicyjnemu interfejsowi, umożliwiając łatwe zdalne sterowanie oraz zapewniając spersonalizowane i efektywne doświadczenie użytkownika.
| Model |
QM-6502 |
| Przekątna ekranu | 64.5'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.372 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 76 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 136 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 23 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 76 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Pobór mocy | 167 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 837.3 mm |
| Szerokość | 1462.3 mm |
| Głębokość | 81 mm |
| Waga | 28.5 kg |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | QM-6502 |
| Dane producenta | Adres: Telefon: Fax: Strona internetowa: |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Telefon: Fax: Strona kontaktowa:
|
| Pomoc techniczna | https://www.agneovo.com/global/contact |







