Cena netto: 7 495,93 zł
SKU: PNM652
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Sharp Electronics
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Wyprodukowano z myślą o wydajności, zaprojektowano z myślą o trwałości
Seria Sharp MultiSync M2 (od 32" do 98") to wszechstronne rozwiązanie do profesjonalnych zastosowań wyświetlaczy, opracowane specjalnie z myślą o wymagających środowiskach signage i konferencyjnych. Dzięki natywnej łączności USB-C i szerokiej kompatybilności z platformami, takimi jak Crestron, Cisco Webex i Microsoft Teams, umożliwia ona płynną współpracę Bring Your Own Device i przyszłościową integrację, natomiast obsługa sieci LAN 802.1x zapewnia bezpieczeństwo sieci na poziomie przedsiębiorstwa. Dzięki wiodącej w swojej klasie jasności 550 cd/m, panelowi o wysokiej luminacji minimalizującemu odblaski i sprawdzonemu silnikowi SpectraView Engine od NEC seria M2 zapewnia wyjątkową wydajność wizualną i niezrównaną precyzję kolorów.
Jako część nowej rodziny wyświetlaczy pod marką Sharp seria MultiSync M2 opiera się na tradycji jakości i niezawodności NEC, aby zwiększyć wydajność i długoterminową wartość. Jej sprawdzona modułowa konstrukcja obsługuje niestandardowe opcje obliczeniowe (Raspberry Pi lub Intel SDM) i elastyczną łączność (np. AV-over-IP) oraz zapewnia długotrwałą wszechstronność, wydajność i zrównoważony rozwój.
- Bezproblemowe przepływy pracy podczas spotkań jeden kabel USB-C przesyła obraz, dane i zasilanie, umożliwiając szybkie i schludne konfiguracje spotkań. USB-C jako standard dla nowoczesnych przestrzeni współpracy wspiera bezproblemowe doświadczenia BYOD.
- Bezbłędna czytelność brak odbić od okien i innych źródeł światła eliminuje problemy z widocznością treści informacyjno-reklamowych oraz prezentacji w salach konferencyjnych
- Gwarantowane bezpieczeństwo obsługa LAN 802.1x zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa dla sieci korporacyjnych, dając spokój zespołom IT i środowiskom biznesowym.
- Ulepszona precyzja obrazu gdy ważna jest spójność marki i tożsamość korporacyjna, SpectraView Engine firmy NEC oferuje pełną kontrolę nad kolorem, gamą i jednolitością, zapewniając dokładne i efektowne treści.
- Szeroka kompatybilność AV w pełni interoperacyjna z głównymi platformami do sal konferencyjnych, takimi jak Crestron (XiO Cloud), Cisco Webex, Q-Sys i Microsoft Teams, gwarantuje bezproblemową integrację i przyszłą skalowalność.
| Model |
M652 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Zakrzywienie ekranu | 0 R |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 550 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 8 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 23 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 76 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Pobór mocy | 135 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 832.4 mm |
| Szerokość | 1454.5 mm |
| Głębokość | 59.5 mm |
| Waga | 26 kg |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | PNM652 |
| Dane producenta | Sharp Corporation 1 Takumi-cho, Sakai-ku, Sakai, Osaka 590-8522, Japonia Telefon: +81 72-223-1221 Strona internetowa: www.sharp.co.jp |
| Podmiot odpowiedzialny | Sharp Electronics Europe Ltd Stockley Park 4 Furzeground Way, Stockley Park Uxbridge, London UB11 1EZ Wielka Brytania Telefon: +44 208 734 2000 Strona internetowa: www.sharp.eu |
| Pomoc techniczna | https://www.sharp.pl/skontaktuj-sie-z-nami |







