Cena netto: 5 714,63 zł
SKU: 75BDL4050Q/00
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Philips
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Philips Signage serii 4050 Łatwa wydajność wszechstronny wyświetlacz 24/7 Informuj i zachwycaj dzięki Philips Signage 4050. Rozdzielczość UHD idzie w parze ze zwiększoną jasnością i wysokim poziomem zamglenia oraz wydajnością wypróbowanego i przetestowanego SoC Android 10. Gotowość do zdalnego zarządzania przez Wave zapewnia pełną kontrolę.
Łatwa obsługa
- Zdalne zarządzanie za pomocą technologii Philips Wave
- Dodaj opcjonalne oprogramowanie Philips ScreenShare
Zgodność z normą Energy Star. Srebrna ocena EPEAT
- Wspieranie zrównoważonego rozwoju biznesu i oszczędności energii.
Zaawansowane opcje łączności i rozdzielczość UHD
- Dodaj opcjonalny moduł CRD22, aby łatwo korzystać z Wi-Fi
- Gniazdo OPS umożliwia podłączenie komputera bez okablowania
Praca 24/7
- Jasność 500 cd/m2
- Wyższy współczynnik zamglenia dla lepszej widoczności
- Łatwy montaż w orientacji poziomej lub pionowej.
Plug and play z systemem Android 10
- Sprawdzona niezawodność. Nie wymaga zewnętrznego odtwarzacza plików
- multimedialnych
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
75BDL4050Q |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 74.5'' |
| Typ matrycy | ADS-IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.4296 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Zakrzywienie ekranu | 0 R |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kontrast dynamiczny | 500 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Pobór mocy | 80 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 961.7 mm |
| Szerokość | 1683.5 mm |
| Głębokość | 69.5 mm |
| Waga | 35.75 kg |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 75BDL4050Q/00 |
| Dane producenta | Amstelplein 2, 1096 BC Amsterdam, Holandia +31 20 59 77 777 |
| Podmiot odpowiedzialny | Philips Polska Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 195B 02-222 Warszawa Polska Telefon: +48 22 571 00 00 |
| Pomoc techniczna | https://www.philips.pl/c-w/wsparcie-konsumenta.html |







