Cena netto: 2 576,42 zł
SKU: 43BDL4050Q/00
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Philips
Gwarancja: 36 miesięcy
Specyfikacja
Seria 4050 Signage Philips
Informuj i zachwycaj się Philips Signage 4050. Rozdzielczość UHD łączy się z podwyższoną jasnością i wysoką mgłą oraz efektywnością sprawdzonego Androida 10. Gotowy do obsługi falowej do zdalnego zarządzania, dając pełną kontrolę.
Jasność 500 cd/m2
Wyświetlacz Philips Signage 4050, oferujący jasność 500 cd/m2 i zapewnia lepszą widoczność, został zaprojektowany do użytku przez całą dobę, co czyni go doskonałym wyborem do węzłów podróży i transportu, centrów handlowych, gastronomii i innych miejsc. Włączone jest także przełączanie się przez awaryjne połączenie, które pozwala wyświetlaczowi automatycznie przełączać się między wejściami głównymi a wtórnymi w razie awarii.
Łatwo je montować w trybie poziomym lub portretowym.
Instalacja w orientacji pionowej lub poziomej, z wariantami rozmiaru dostosowanymi do różnych zastosowań instalacyjnych w różnych środowiskach i branżach.
Sprawdzona niezawodność. Nie potrzeba zewnętrznego odtwarzacza multimedialnego.
Sprawdzone, przetestowane i sprawdzone intuicyjne doświadczenie użytkownika, z profesjonalnym wbudowanym Androidem 10 SoC dla łatwej integracji aplikacji i rozwiązań, bez potrzeby używania zewnętrznego odtwarzacza multimedialnego.
Zdalne zarządzanie z Philips Wave
Zarządzaj swoim wyświetlaczem i steruj treściami zdalnie za pomocą Philips Wave Controller Twojego ewolucyjnego ekosystemu zaprojektowanego do obsługi efektywności czasowej, energetycznej i kosztowej. Odkryj aplikacje programistyczne wspierające Twoją interaktywną wizję dzięki naszej sieci sprawdzonych partnerów na PPDS ProStore.
Dodaj opcjonalny Philips ScreenShare
Dodaj do tego w pełni bezpieczne i zgodne z RODO opcjonalne oprogramowanie Philips ScreenShare do prezentacji, które umożliwia natychmiastowe i bezproblemowe udostępnianie treści na dowolnym urządzeniu, w dowolnej sieci i bez dodatkowego sprzętu.
Wspieranie zrównoważonego rozwoju biznesu i oszczędności energii.
Wspieranie zrównoważonego rozwoju biznesu i oszczędności energii, dzięki cechom oszczędzającym energię oraz bardziej przyjaznym środowisku materiałom w produkcie i opakowaniach.
Dodaj opcjonalny moduł CRD22 dla łatwego Wi-Fi
Dzięki szerokiej gamie opcji sterowania treścią wystarczy dodać moduł CRD22, aby wykorzystać moc Wi-Fi do zabawy.
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
43BDL4050Q |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 42.5'' |
| Typ matrycy | ADS-IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.2451 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kontrast dynamiczny | 500 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 45 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 561.2 mm |
| Szerokość | 973 mm |
| Głębokość | 63.5 mm |
| Waga | 11.1 kg |
| Informacje o gwarancji |
3-letnia gwarancja |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 43BDL4050Q/00 |
| Dane producenta | Amstelplein 2, 1096 BC Amsterdam, Holandia +31 20 59 77 777 |
| Podmiot odpowiedzialny | Philips Polska Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 195B 02-222 Warszawa Polska Telefon: +48 22 571 00 00 |
| Pomoc techniczna | https://www.philips.pl/c-w/wsparcie-konsumenta.html |







