Cena netto: 6 293,50 zł
SKU: LH8664UHS-B3AG
Dostępność: ostatnie sztuki
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: iiyama
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
ProLite LH8664UHS-B3AG
86-calowy profesjonalny wyświetlacz digital signage 4K UHD z zaawansowanymi opcjami sterowania i łączności
Wznieś komunikację wizualną na wyższy poziom z modelem LH8664UHS-B3AG i odkryj nowe możliwości dla swojej firmy. Ten 86-calowy wyświetlacz o jasności 450cd/m to potężne narzędzie, które wspiera działania marketingowe i komunikacyjne na każdym etapie. Dzięki systemowi Android 14, oprogramowaniuiiSignage (CMS),iiControl (DMS), iiShare oraz funkcji EShare (bezprzewodowa prezentacja), ekran zapewnia intuicyjną obsługę, a tworzenie, zarządzanie i udostępnianie treści staje się wyjątkowo proste. Z wbudowanym modułem WiFi i możliwością pracy w sieci LAN, urządzenie jest gotowe do zdalnego zarządzania treścią.
Uniwersalna orientacja, smukła konstrukcja i niezawodność pracy 24/7 sprawiają, że ekran doskonale sprawdzi się w każdej przestrzeni biznesowej. Niezależnie od tego, czy będzie używany w handlu, firmach, hotelarstwie czy edukacji LH8664UHS-B3AG przyciąga uwagę i pozostawia trwałe wrażenie.
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
ProLite LH8664UHS-B3AG |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 85,6'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 1066 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1895 mm |
| Plamka matrycy | 0.493 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 28 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 160 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 800 x 600 |
| Pobór mocy | 277 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1108.8 mm |
| Szerokość | 1937.8 mm |
| Głębokość | 76.9 mm |
| Waga | 47.9 kg |
| Informacje o gwarancji |
3 lata - door to door - zewnętrzna |
| Data Act | Link |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | LH8664UHS-B3AG |
| Dane producenta | iiyama Corporation 2-7-1 Nihonbashi, Chūō-ku Tokyo 103-0027 Japonia Telefon: +81 3 3243 2111 E-mail: info@iiyama.com Strona internetowa: iiyama.com |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Polska Sp. z o.o. ul. Nowohucka 1 54-617 Wrocław Polska Telefon: +48 71 330 51 81 E-mail: info@iiyama.pl Strona internetowa: iiyama.pl |
| Pomoc techniczna | https://iiyama.com/pl_pl/formularz-serwisowy/ |







