Cena netto: 8 213,01 zł
SKU: 9H.S46TB.RE2
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: BenQ
Gwarancja: 24 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
ST6504 65-calowy Profesjonalny monitor Smart Signage 4K
- Rozdzielczość 4K z możliwością montażu w pionie lub poziomie
- Obsługa Android 14 dla najnowszych aplikacji i aktualizacji bezpieczeństwa
- Matowy ekran o współczynniku zamglenia 25% poprawia czytelność i zmniejsza zmęczenie oczu w jasnych pomieszczeniach
- Centralne, grupowe zarządzanie treściami, zdalna kontrola i aktualizacje przez X-Sign i DMS
- Bezpieczeństwo klasy korporacyjnej zaawansowana ochrona sprzętowa i programowa
Twoja komunikacja, krystalicznie czysta
Seria BenQ ST04 4K Smart Signage zapewnia niezawodną pracę, uproszczone oprogramowanie i firmowe bezpieczeństwo, gwarantując czytelną, spójną komunikację w każdej przestrzeni.
Niezbędne rozwiązanie dla Twojej reklamy
Wzmocnij komunikację firmową z serią ST04 4K Smart Signage. Zaawansowany sprzęt, intuicyjne narzędzia, system Android oraz funkcje bezpieczeństwa pomagają dostarczać jasne, skuteczne informacje wspierające cele biznesowe i usprawniające działanie.
Biznesowa 4K Smart Signage
Kompatybilny z VESA model ST04 można łatwo zamontować w poziomie lub pionie - idealny dla różnych zastosowań w Twojej firmie.
Twój przekaz zawsze widoczny
Seria ST04 oferuje ekran 4K o jasności 350 nitów, 10-bitowej głębi kolorów i działanie 18/7, zapewniając wyrazisty obraz w biurach, sklepach, salach spotkań i wielu innych miejscach.
Matowa powłoka dla lepszej widoczności
Ciesz się komfortem i wyraźniejszym obrazem dzięki matowemu ekranowi ze współczynnikiem zamglenia 25%, który eliminuje odbicia i minimalizuje zmęczenie oczu.
Czysty dźwięk dla lepszej komunikacji
ST04 posiada dwa wbudowane głośniki 12W zapewniające czyste brzmienie w salach konferencyjnych i nie tylko.
Gotowy po podłączeniu
ST04 wspiera funkcje Wake on HDMI oraz Wake on LAN, umożliwiając automatyczne włączenie poprzez sygnał wideo lub sieciowy dla szybszego startu.
Nowoczesna forma z każdej strony
Wąskie, jednolite ramki ST04 gwarantują elegancki montaż, który dopasuje się do każdego otoczenia.
Łatwe zarządzanie reklamą zdalnie
Za pomocą X-Sign możesz wygodnie zarządzać treściami z dowolnego miejsca. Aktualizuj treści na ekranach ST04 w czasie rzeczywistym, planuj playlisty z wyprzedzeniem i zapewniaj spójny przekaz w każdej przestrzeni.
Wyświetlaj na jednym lub wielu ekranach
Transmituj natychmiastowo lub planuj emisję na pojedynczy ekran lub grupy ekranów o dowolnej konfiguracji, aby zapewnić terminową komunikację i maksymalny zasięg.
Zarządzaj treściami z dowolnego miejsca
Powitalna wiadomość, ważne wydarzenie czy codzienna aktualizacja - X-Sign ułatwia projektowanie i wyświetlanie treści na wszystkich ekranach ST04 w Twojej organizacji.
Bez nieprzewidzianych wyskakujących okienek
Korzystając z X-Sign nie musisz się martwić, że Twoje treści zostaną przerwane przez okna wiadomości lub inne systemowe alerty - rozwiązanie do reklamy bez zakłóceń.
Zarządzanie bez komplikacji
Ekosystem BenQ upraszcza zarządzanie urządzeniami, aplikacjami i kontami użytkowników, odciążając pracowników IT i administracji.
IT ma kontrolę z każdego miejsca
BenQ Device Management Solution (DMS) pozwala administratorom IT zdalnie zarządzać reklamami ST04, ustawieniami urządzeń, harmonogramem zasilania, aktualizacjami oprogramowania, instalacjami aplikacji i innymi funkcjami.
Szybka konfiguracja
Łatwo przygotuj do pracy wiele nowych urządzeń ST04 - wystarczy zeskanować kod kreskowy na pudełku lub urządzeniu, by połączyć je z DMS.
Terminowe aktualizacje oprogramowania
Zaplanuj automatyczne aktualizacje oprogramowania, by Twoje wyświetlacze ST04 zawsze korzystały z najnowszych funkcji i łatek bezpieczeństwa.
Łatwe udostępnianie treści na spotkaniach
Bezproblemowo udostępniaj treści na różnych urządzeniach dzięki InstaShare 2. Kompatybilność z Windows, Android, macOS, iOS, iPadOS i ChromeOS umożliwia bezprzewodowe przesyłanie, a wbudowany inteligentny kontroler ułatwia prowadzenie prezentacji.
Bezpieczne udostępnianie ekranu dzięki AI
Wbudowana funkcja AI Guardian w InstaShare 2 automatycznie zapobiega udostępnianiu na ST04 nieodpowiednich zdjęć i filmów przez uczestników.
Przejmij kontrolę nad swoją reklamą
Chroń swój wyświetlacz dzięki blokadzie czujnika IR w ST04, która zapobiega nieautoryzowanemu dostępowi z uniwersalnych pilotów.
Zwiększone bezpieczeństwo sprzętu
Dodatkowe osłony Wi-Fi i USB zapewniają jeszcze większy poziom ochrony sprzętowej Twoich wyświetlaczy ST04 w środowisku biznesowym.
Certyfikat ENERGY STAR
Seria ST04 posiada certyfikat ENERGY STAR 8.0, co ułatwia obniżenie emisji i zmniejszenie kosztów energii.
Mniej opakowań
Zmniejszyliśmy rozmiar opakowań wyświetlaczy ST04 nawet o 30%, co zwiększa efektywność transportu i redukuje emisję.
Łatwa kontrola zużycia energii
Łatwo ustawisz tryby uśpienia, zdalne harmonogramy zasilania i uzyskasz podgląd zużycia energii w czasie rzeczywistym dzięki DMS.
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
ST6504 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Typ matrycy | ADS-IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 803.5 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1428.5 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 350 nits |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Pobór mocy | 76 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 829.2 mm |
| Szerokość | 1452.9 mm |
| Głębokość | 59.7 mm |
| Waga | 16.5 kg |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 9H.S46TB.RE2 |
| Dane producenta | Adres: BenQ Corporation 16 Jihu Road, Neihu District Taipei 114 Tajwan Strona internetowa: https://www.benq.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: BenQ Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce ul. Postępu 21D 02-676 Warszawa Polska Telefon: +48 22 390 76 00 E-mail: Formularzkontaktowy Strona internetowa: https://www.benq.eu/pl-pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.benq.eu/pl-pl/support/contact-us.html |







