Cena netto: 10 217,89 zł
SKU: 60006189
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Sharp Electronics
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
55-calowy model Sharp PN-UN553V wyznacza nowy standard jakości odwzorowania kolorów w środowiskach zbudowanych z ekranów typu video wall. Bezpośrednie podświetlenie LED oraz fabryczna kalibracja jasności, gammy, jednorodności, punktu bieli i kanałów RGB zapewniają idealne ustawienia panelu i łatwą konfigurację zaraz po wyjęciu z opakowania. Nowoczesna technologia panelu minimalizuje szczelinę między ramkami, umożliwiając uzyskanie odstępu mniejszego niż 3,0 mm między sąsiednimi ekranami.
Wyświetlacz został wyposażony w autorski silnik przetwarzania obrazu SpectraView Engine, który zapewnia pełną kontrolę nad kolorami oraz rozszerzone możliwości kalibracji w tym kopiowanie ustawień bieli, automatyczną kalibrację z użyciem zewnętrznego sensora oraz ręczną regulację chromatyczności CIE, co pozwala na maksymalną precyzję tam, gdzie kolor ma kluczowe znaczenie. Urządzenie oferuje także wyjścia DisplayPort i HDMI Out do łączenia kaskadowego sygnału nawet w rozdzielczości 4K UHD. Nowa generacja tego wyświetlacza otrzymała również ulepszoną obudowę, szybsze przetwarzanie danych, udoskonaloną wydajność łączenia kaskadowego oraz nowe funkcje TileMatrix.
Cechy charakterystyczne:
- Ekskluzywny silnik SpectraView Engine zapewnia niezrównany poziom kontroli, jednorodności, dokładności i stabilności kolorów.
- Jasność panelu 500 cd/m oraz rozdzielczość Full HD przyciągają uwagę odbiorców.
- Przemysłowej klasy panel o podwyższonej wytrzymałości, z dodatkowymi zabezpieczeniami termicznymi, czujnikami temperatury, autodiagnostyką i chłodzeniem wentylatorowym, umożliwia pracę 24/7.
- Możliwość łączenia sygnałów HDMI i DisplayPort w łańcuch (daisy chain) z obsługą rozdzielczości do 4K UHD.
- Funkcja TileCut dodana do systemu TileMatrix pozwala na precyzyjne dopasowanie obrazu w ścianie wideo.
- Kalibracja jednorodności każdego wyświetlacza w zakresie gammy, intensywności i RGB zapewnia spójność obrazu pomiędzy poszczególnymi ekranami.
| Model |
UN553V |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 54.6'' |
| Typ matrycy | S-IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 680.34 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1209.63 mm |
| Plamka matrycy | 0.63 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 100:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Pobór mocy | 140 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 683.5 mm |
| Szerokość | 1212.7 mm |
| Głębokość | 106.4 mm |
| Waga | 28.6 kg |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 60006189 |
| Dane producenta | Sharp Corporation 1 Takumi-cho, Sakai-ku, Sakai, Osaka 590-8522, Japonia Telefon: +81 72-223-1221 Strona internetowa: www.sharp.co.jp |
| Podmiot odpowiedzialny | Sharp Electronics Europe Ltd Stockley Park 4 Furzeground Way, Stockley Park Uxbridge, London UB11 1EZ Wielka Brytania Telefon: +44 208 734 2000 Strona internetowa: www.sharp.eu |
| Pomoc techniczna | https://www.sharp.pl/skontaktuj-sie-z-nami |







