Cena netto: 16 837,40 zł
SKU: LH46OHDEBGBXEN
Dostępność: mała
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Samsung
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Wyjątkowa trwałość i oszałamiająca jakość obrazu w warunkach zewnętrznych Seria wyświetlaczy Samsung OHDX została stworzona z myślą o trudnych środowiskach, skutecznie przyciągając uwagę odbiorców również poza witryną sklepową. Niezależnie od warunków pogodowych, wyświetlacz zewnętrzny OHDX zapewnia silną obecność marki, prezentując klientom dynamiczne treści. Utrzymanie optymalnej temperatury w trudnych warunkach zewnętrznych Układ odprowadzania ciepła Zaawansowany system wydajnej cyrkulacji powietrza i rozpraszania ciepła wbudowany w wyświetlacz zapobiega uszkodzeniom typowym dla urządzeń zewnętrznych o dużej jasności. Skuteczne rozwiązania chłodzenia wyświetlacza pomagają mu utrzymać stabilną i niezawodną wydajność w trudnych warunkach zewnętrznych.
Dodatkowa warstwa szkła Opcjonalna druga tafla szkła ochronnego Wyjątkowo trwały wyświetlacz OHDX można dodatkowo zabezpieczyć drugą warstwą szkła. Wyposażony w ulepszony układ rozpraszania ciepła, ekran zapewnia niezawodne działanie, również po zamontowaniu dodatkowego szkła ochronnego.
Zaprojektowany z myślą o każdych warunkach pogodowych Certyfikat IP56 Wyświetlacze z serii OHDX z certyfikatem IP56 są odporne na wodę i pył, a także na uszkodzenia fizyczne. Zapewnia to niezawodną pracę i konsekwentną wydajność w różnego rodzaju warunkach zewnętrznych.
Solidna trwałość zapewniająca bezpieczeństwo ekranu IK10 Wyświetlacz z serii OHDX wyróznia się trwałością klasy IK10, zapewniając zaawansowane bezpieczeństwo i ochronę przed zniszczeniami, uderzeniami zewnętrznymi i uszkodzeniami fizycznymi.
Maksymalny efekt nawet w niewielkiej przestrzeni Smukła konstrukcja Wyświetlacz z serii OHDX o lekkiej i smukłej konstrukcji może być łatwo dostosowany do różnych warunków zewnętrznych, eliminując potrzebę stosowania oddzielnej obudowy.
Wzmocnij swój biznes dzięki rozwiązaniom Smart SmartThings Pro Rozwiązanie Samsung SmartThings wkracza w środowisko biznesowe. Łączność SmartThings Pro zwiększa wygodę, bezpieczeństwo i efektywność energetyczną w różnych środowiskach biznesowych, od małych sklepów osobistych po duże firmy i hotele.
Zmień sposób zarządzania wyświetlaczami Samsung VXT Samsung VXT to oparte na chmurze rozwiązanie, które łączy funkcje zarządzania treścią i urządzeniami. Umożliwia użytkownikom zdalne regulowanie ustawień sprzętu oraz rozwiązywanie problemów. Tworzenie i wdrażanie treści jest proste oraz intuicyjne i nie wymaga wcześniejszego szkolenia.
| Model |
OH46DX |
| Przekątna ekranu | 46" |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.53 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Zakrzywienie ekranu | 0 R |
| Czas reakcji | 6 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 6 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 24 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | EMC |
| Standard VESA | 995 x 500 |
| Pobór mocy | 480 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 623.6 mm |
| Szerokość | 1069 mm |
| Głębokość | 69 mm |
| Waga | 28.2 kg |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | LH46OHDEBGBXEN |
| Dane producenta | 129 Samsungno, Maetan-dong, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, 16677, Korea Południowa Numer telefonu: +82 2 2255 0114 Strona internetowa: www.samsung.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. ul. Postępu 14, 02-674 Warszawa, Polska Numer telefonu: 801-172-678 Strona internetowa: www.samsung.com/pl E-mail: support@samsung.com |
| Pomoc techniczna | https://www.samsung.com/pl/support/ |







