Cena netto: 5 026,83 zł
SKU: LH32OMDEBGBXEN
Dostępność: mała
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Samsung
Gwarancja: 24 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Monitor 32" Semi-Outdoor Signage OMDX Wysoka jasność 2000 nitów zapewniająca widoczność w każdych warunkach oświetleniowych Smukła konstrukcja oraz praca w trybie pionowym i poziomym Ochrona przed kurzem z certyfikatem IP5X oraz funkcja ograniczająca przegrzanie Przyciągaj uwagę klientów dzięki olśniewającym wyświetlaczom Ekrany Samsung Window Signage zwiększają atrakcyjność witryny sklepowej i przyciągają uwagę klientów. Wysoka jasność ekranu zapewnia doskonałą widoczność obrazu, nawet w bezpośrednim świetle słonecznym. Smukła konstrukcja umożliwia maksymalne wykorzystanie przestrzeni, jednocześnie tworząc angażujące wrażenia wizualne. Wyraźny i żywy obraz w każdym świetle. Wysoka jasność Ekran OM32DX o jasności 2000 nitów zapewnia widoczność na zewnątrz - nawet w bezpośrednim świetle słonecznym i dla odbiorców noszących okulary przeciwsłoneczne. Wbudowany czujnik automatycznie dostosowuje poziom jasności do zmieniających się warunków oświetleniowych, zapewniając doskonałą widoczność obrazu. Maksymalny efekt nawet w niewielkiej przestrzeni. Smukła konstrukcja Ultracienki ekran Window Signage o grubości 45,6 mm sprawia, że OM32DX jest najcieńszy w swojej klasie. Jego cienka konstrukcja pozwala na instalację w różnych środowiskach, zapewniając estetyczną przestrzeń. Elegancki design wpływa na doskonałe wrażenia wizualne, płynnie integrując się z otoczeniem biznesowym. Nieskazitelny obraz w trybie poziomym lub pionowym. Równomierna ramka Ekran OM32DX został wyposażony w równomierną ramkę o stałej grubości ze wszystkich czterech stron. OM32DX charakteryzuje się równą konstrukcją ramki, w której grubość wszystkich czterech ramek jest stała. Niezależnie od tego, czy wyświetlacz jest zainstalowany poziomo, czy pionowo, ta symetryczna konstrukcja zapewnia estetyczną równowagę i wysoką jakość wizualizacji. Certyfikat IP5X I funkcja ograniczająca przegrzanie Dzięki ochronie przed kurzem z certyfikatem IP5X oraz wbudowanej, opatentowanej funkcji, która ogranicza przegrzewanie się, wyświetlacz zewnętrzny Samsung zapewnia zoptymalizowaną pracę w różnych warunkach. Wbudowana sieć Wi-Fi Wbudowana funkcja Wi-Fi umożliwia bezprzewodowe zdalne zarządzanie zarówno treścią, jak i wyświetlaniem, usprawniając operacje i zwiększając wydajność. Ta funkcja eliminuje potrzebę stosowania kabli i umożliwia aktualizacje w czasie rzeczywistym, dając użytkownikom większą kontrolę nad konfiguracją wyświetlacza. SmartThings Pro Rozwiązanie Samsung SmartThings wkracza w środowisko biznesowe. Łączność SmartThings Pro zwiększa wygodę, bezpieczeństwo i efektywność energetyczną w różnych środowiskach biznesowych, od małych sklepów osobistych po duże firmy i hotele. Samsung VXT Samsung VXT to oparte na chmurze rozwiązanie, które łączy funkcje zarządzania treścią i urządzeniami. Umożliwia użytkownikom zdalne regulowanie ustawień sprzętu oraz rozwiązywanie problemów. Tworzenie i wdrażanie treści jest proste oraz intuicyjne i nie wymaga wcześniejszego szkolenia.
| Model |
LH32OMDEBGBXEN |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Typ matrycy | VA |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Plamka matrycy | 0.3637 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 2000 nits |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 24 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | EMC |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 140 W |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 426.9 mm |
| Szerokość | 732.5 mm |
| Głębokość | 45.6 mm |
| Waga | 7.6 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | LH32OMDEBGBXEN |
| Dane producenta | 129 Samsungno, Maetan-dong, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, 16677, Korea Południowa Numer telefonu: +82 2 2255 0114 Strona internetowa: www.samsung.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. ul. Postępu 14, 02-674 Warszawa, Polska Numer telefonu: 801-172-678 Strona internetowa: www.samsung.com/pl E-mail: support@samsung.com |
| Pomoc techniczna | https://www.samsung.com/pl/support/ |







