Cena netto: 25 584,55 zł
SKU: 60005927
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Sharp Electronics
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Wiodąca w swojej klasie wydajność i wartość
Dzięki dużej liczbie oferowanych funkcji oraz najlepszej w swojej klasie wydajności i wartości druga generacja urządzeń serii ME oferuje profesjonalne możliwości zastosowania ich w pomieszczeniach konferencyjnych oraz jako cyfrowe szyldy. Wielofunkcyjny wyświetlacz Sharp MultiSync z panelem eliminującym odblaski, natywna łączność USB-C oraz szybkie wykrywanie urządzeń wejściowych są atrakcyjne dla przedsiębiorstw, oferując prostotę w obszarze przynieś swoje własne urządzenie oraz wsparcie dla procesów hybrydowych i spontanicznie organizowanych zebrań.
Zintegrowany system na czipie (SoC) działający w oparciu o system operacyjny Android 13 zgodny z CTS zapewnia aktualność funkcji i bezpieczeństwo, co umożliwia mnogość zastosowań w obszarze prezentacji treści oraz wysoką kompatybilność z partnerami CMS. Dzięki temu wielofunkcyjne urządzenia z serii Sharp MultiSync ME sprawdzają się jako racjonalne pod względem kosztów cyfrowe szyldy. Ciesz się płynnym dostępem do aplikacji na systemy Android oraz instaluj aplikacje bezpośrednio na wyświetlaczu z użyciem zintegrowanej przeglądarki bez konieczności korzystania z dodatkowego zewnętrznego odtwarzacza mediów.
Japońskie standardy inżynieryjne i wysokiej jakości komponenty zapewniają długotrwałą niezawodność. Seria Sharp MultiSync ME to wiodące w swojej klasie rozwiązanie dla bieżących wyzwań w miejscu pracy, które w bezkompromisowy sposób oferuje wartość i profesjonalną wydajność.
- Płynna łączność - natywne wsparcie dla łączności USB-C umożliwia obsługę procesów typu przynieś swoje własne urządzenie, zapewniając inkluzywność oraz zwiększając produktywność dzięki połączeniu pomiędzy laptopem a wyświetlaczem, które sprowadza się do jednego przewodu.
- Znakomita czytelność - wysoka skuteczność działania w dobrze oświetlonych miejscach oraz filtr eliminujący odbicia i odblaski wywoływane przez okna i inne źródła światła.
- Szybkie wykrywanie urządzeń wejściowych - eliminacja potencjalnej frustracji i płynność przebiegu zebrań dzięki natychmiastowej reakcji na podłączenie urządzenia.
- Kompatybilność z rozwiązaniami zewnętrznymi elastyczna platforma signage, która obsługuje integrację z szeroką gamą miejsc pracy i systemów zarządzania treścią.
- Gotowość na nowe funkcje - regularne bezprzewodowe aktualizacje systemu operacyjnego Android zapewniają dostępność najnowszych funkcji i bezpieczeństwo systemu.
| Model |
MultiSync ME982 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 98'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 800 x 600 |
| Pobór mocy | 206 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1255 mm |
| Szerokość | 2199 mm |
| Głębokość | 69 mm |
| Waga | 54.5 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 60005927 |
| Dane producenta | Sharp Corporation 1 Takumi-cho, Sakai-ku, Sakai, Osaka 590-8522, Japonia Telefon: +81 72-223-1221 Strona internetowa: www.sharp.co.jp |
| Podmiot odpowiedzialny | Sharp Electronics Europe Ltd Stockley Park 4 Furzeground Way, Stockley Park Uxbridge, London UB11 1EZ Wielka Brytania Telefon: +44 208 734 2000 Strona internetowa: www.sharp.eu |
| Pomoc techniczna | https://www.sharp.pl/skontaktuj-sie-z-nami |







