Cena netto: 4 876,42 zł
SKU: H1F0H06BW101
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Optoma
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
65-calowy interaktywny płaski wyświetlacz Creative Touch z serii 3
Przedstawiamy nową serię Creative Touch 3 firmy Optoma
Sala lekcyjna przyszłości potrzebuje potężnych, elastycznych i przyjaznych dla użytkownika narzędzi. W tym miejscu pojawia się nowa seria Creative Touch 3 - interaktywny płaski wyświetlacz (IFPD) nowej generacji firmy Optoma z certyfikatem Google EDLA, zaprojektowany w celu przekształcenia środowisk edukacyjnych, jednocześnie spełniając potrzeby nowoczesnych nauczycieli. Korzystaj z najlepszych rozwiązań Optoma i Google w rozsądnej cenie, bez kompromisów w zakresie jakości - tam, gdzie przystępna cena spotyka się z wydajnością.
- Ekosystem rozwiązań Optoma: Obejmuje pakiet Optoma Solution Suite, Optoma Account Manager i Optoma Management Suite w celu usprawnienia operacji. Korzystaj z intuicyjnej tablicy do współpracy z narzędziami opartymi na sztucznej inteligencji, bezprzewodowym udostępnianiem za pomocą pilota, wskaźnika laserowego i łatwej synchronizacji ulubionej pamięci masowej w chmurze.
- Dostęp do popularnych aplikacji edukacyjnych: Dzięki dostępowi do Sklepu Google Play i kompatybilności z platformami Windows i Apple możesz bezproblemowo korzystać ze swoich ulubionych aplikacji edukacyjnych.
- Integracja z Google Classroom: Korzystaj z narzędzi, które już znasz, takich jak Google Classroom, aby usprawnić nauczanie.
- Rozszerzone możliwości nauczania na odległość: Pozostań w kontakcie dzięki funkcjom Cloud Whiteboard, Whiteboard Web i DisplayShare, aby uzyskać skuteczne rozwiązania do nauki na odległość.
- Zarządzanie urządzeniami: Kontroluj, monitoruj i zarządzaj swoimi urządzeniami zarówno lokalnie, jak i zdalnie za pomocą pakietu Optoma Management Suite, ułatwiając administratorom utrzymanie wydajności systemu.
Seria Creative Touch 3 firmy Optoma to kolejny krok w kierunku zmiany sposobu prowadzenia edukacji. Uprość nauczanie, ulepsz naukę i stwórz środowisko gotowe na przyszłość już dziś.
| Model |
3653RK |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 6 ms |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 5 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Opcja |
| WiFi | Opcja |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Pobór mocy | 141.9 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 902 mm |
| Szerokość | 1483 mm |
| Głębokość | 111 mm |
| Waga | 34.5 kg |
| Pozostałe informacje |
|
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | H1F0H06BW101 |
| Dane producenta | Optoma Europe Ltd. Hemel Hempstead, Hertfordshire HP2 7DX Wielka Brytania Telefon: +44 (0) 1442 202 200 E-mail: info@optoma.co.uk |
| Pomoc techniczna | https://www.optoma.pl/service-and-support |







