Cena netto: 4 056,91 zł
SKU: 9H.S41TB.RE2
Dostępność: ostatnie sztuki
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: BenQ
Gwarancja: 24 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
ST5504 55" Profesjonalny monitor Smart Signage 4K
- Rozdzielczość 4K, możliwość montażu pionowego lub poziomego
- Obsługuje Android 14 dostęp do najnowszych aplikacji i aktualizacji bezpieczeństwa
- Ekran antyodblaskowy o współczynniku zamglenia 25% poprawia czytelność i zmniejsza zmęczenie oczu w jasnych pomieszczeniach
- Centralne, grupowe zarządzanie dla łatwej dystrybucji treści, zdalnej kontroli i aktualizacji przez X-Sign i DMS
- Zabezpieczenia klasy korporacyjnej dzięki zaawansowanej ochronie programowej i sprzętowej
Inteligentny wyświetlacz 4K. Twoja komunikacja, krystalicznie czysta Seria BenQ ST04 4K Smart Signage zapewnia niezawodną wydajność, z uproszczonym oprogramowaniem i bezpieczeństwem na poziomie korporacyjnym, pomagając zachować przejrzystość i spójność komunikatów we wszystkich przestrzeniach biznesowych. Twoje podstawowe rozwiązanie do digital signage Usprawnij komunikację firmową dzięki serii ST04 4K Smart Signage. Nowoczesny sprzęt, intuicyjne narzędzia, system Android oraz funkcje bezpieczeństwa umożliwiają wyraźną i skuteczną prezentację informacji wspierającą realizację celów biznesowych i efektywność działań. Inteligentny ekran do biznesu ST04, kompatybilny ze standardem VESA, można łatwo zamontować w pionie lub w poziomie, dzięki czemu sprawdza się w różnych zastosowaniach w całej organizacji. Twój przekaz zawsze widoczny Seria ST04 wyposażona jest w wyświetlacz 4K o jasności 350 nitów, 10-bitową głębię kolorów oraz tryb pracy 18/7, zapewniając wyrazistą i żywą grafikę dla biur, sklepów, sal spotkań i innych przestrzeni. Powłoka antyodblaskowa dla lepszego odbioru Ciesz się większym komfortem oglądania i lepszą widocznością dzięki ekranowi antyodblaskowemu o współczynniku zamglenia 25%, który eliminuje odbicia i zmniejsza zmęczenie oczu. Bezproblemowe zarządzanie zdalnym wyświetlaniem Dzięki X-Sign możesz łatwo zarządzać treściami z dowolnego miejsca. Aktualizuj zawartość na ekranach ST04 w czasie rzeczywistym, planuj playlisty z wyprzedzeniem i utrzymuj spójny przekaz we wszystkich swoich przestrzeniach. Wyświetlanie na jednym lub wielu ekranach Emituj natychmiastowo lub planuj treści na jednym ekranie bądź w grupach wyświetlaczy dopasowanych do potrzeb, aby zapewnić terminową komunikację oraz maksymalny zasięg.
| Model |
ST5504 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Typ matrycy | ADS-IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Obszar widzialny w pionie | 680.4 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1209.6 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 350 nits |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Pobór mocy | 71 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 706.7 mm |
| Szerokość | 1234.2 mm |
| Głębokość | 58.9 mm |
| Waga | 14.7 kg |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 9H.S41TB.RE2 |
| Dane producenta | Adres: BenQ Corporation 16 Jihu Road, Neihu District Taipei 114 Tajwan Strona internetowa: https://www.benq.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: BenQ Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce ul. Postępu 21D 02-676 Warszawa Polska Telefon: +48 22 390 76 00 E-mail: Formularzkontaktowy Strona internetowa: https://www.benq.eu/pl-pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.benq.eu/pl-pl/support/contact-us.html |







