Cena netto: 3 242,28 zł
SKU: 9H.S3YTB.RE2
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: BenQ
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Krystalicznie czysta komunikacja Z łatwością przekazuj swoje komunikaty dzięki ostrym, żywym obrazom w rozdzielczości 4K UHD. Skonfiguruj to ekonomiczne rozwiązanie w swojej placówce bez wysiłku, aby zapewnić każdemu uczniowi, personelowi i odwiedzającemu dynamiczny dostęp do ogłoszeń, przydatnych informacji, alertów alarmowych, aktualizacji na żywo, wskazówek dotyczących nawigacji i harmonogramów lekcji.
Całodobowa, niezawodna wydajność Zaprojektowane do pracy 18/7 z systemem Android 14, aby nadążać za pełnym harmonogramem szkoły, od porannych aktualizacji po wieczorne wydarzenia.
Natychmiastowe udostępnianie i łączność hybrydowa Ciesz się udostępnianiem w czasie rzeczywistym dzięki InstaShare 2, gdzie wszyscy w klasie bezprzewodowo prezentują treści z własnych urządzeń. Dodaj kamerę BenQ, aby efektywnie współpracować podczas zajęć hybrydowych i zapewnić łączność zarówno uczniom w klasie, jak i zdalnie.
Wydajne i intuicyjne oprogramowanie do zarządzania treścią Łatwe tworzenie, planowanie i zarządzanie treścią dzięki oprogramowaniu X-Sign. Idealne do tworzenia przypomnień, komunikatów bezpieczeństwa lub interaktywnych materiałów edukacyjnych, które przyciągają uwagę wszystkich na terenie kampusu.
| Model |
ST4304 |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 529.4 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 941.2 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 350 nits |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 60 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 554.9 mm |
| Szerokość | 965 mm |
| Głębokość | 59.1 mm |
| Waga | 7.9 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 9H.S3YTB.RE2 |
| Dane producenta | Adres: BenQ Corporation 16 Jihu Road, Neihu District Taipei 114 Tajwan Strona internetowa: https://www.benq.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: BenQ Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce ul. Postępu 21D 02-676 Warszawa Polska Telefon: +48 22 390 76 00 E-mail: Formularzkontaktowy Strona internetowa: https://www.benq.eu/pl-pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.benq.eu/pl-pl/support/contact-us.html |







