Cena netto: 1 502,44 zł
SKU: LH13QBCEBGBXEN
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Samsung
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
13" Small Signage QBC
LH13QBCEBGBXEN
- Kompaktowe wymiary, które doskonale sprawdzą się w niewielkich przestrzeniach wystawowych
- Wbudowane WiFi oraz SmartThings Pro zapewniają szybkie zarządzanie i przekazywanie danych
- Platforma VXT pozwala połączyć wiele ekranów w całość i zarządzać nimi zdalnie
Kompaktowy wyświetlacz dla niewielkich przestrzeni Zdefiniowany na nowo model QB13C oferuje smukłą, zajmującą niewiele miejsca konstrukcję. 13-calowy wyświetlacz doskonale integruje się z różnymi środowiskami biznesowymi. Intuicyjna obsługa, niezawodna wydajność i łatwe zarządzanie sprawiają, że sprawdzi się w małych przestrzeniach.
Kompaktowe wymiary i cienka konstrukcja 13-calowy niewielki wyświetlacz, smuklejszy niż kiedykolwiek, o grubości 19,9 mm, doskonale pasuje do małych przestrzeni. QB13C oferuje wyraźne i dobrze widoczne treści oraz dużą efektywność. Jego mniejsze wymiary zapewniają wydajność spełniającą oczekiwania różnych firm, przez co sprawdzi się w każdej przestrzeni.
Home UI Wyświetlacz QB13C oferuje aktualizacje interfejsu użytkownika, które zapewniają szybszą i bardziej intuicyjną kontrolę. Kluczowe narzędzia, takie jak Funkcje, Źródła i Ustawienia, zostały pogrupowane w celu zapewnienia szybszego dostępu, a folder Ulubione umożliwia dostęp do często używanych narzędzi za pomocą jednego kliknięcia.
Podwójny moduł Wi-Fi (2.4GHz + 5GHz) QB13C obsługuje teraz dwuzakresowe Wi-Fi z częstotliwościami 2,4 GHz i 5 GHz, umożliwiając szybsze połączenia sieciowe i wyższe prędkości transmisji danych - szczególnie w obszarach o dużym natężeniu ruchu.
SmartThings Pro Rozwiązanie Samsung SmartThings wkracza w środowisko biznesowe. Łączność SmartThings Pro zwiększa wygodę, bezpieczeństwo i efektywność energetyczną w różnych środowiskach biznesowych, od małych sklepów osobistych po duże firmy i hotele.
Samsung VXT Samsung VXT to oparte na chmurze rozwiązanie, które łączy funkcje zarządzania treścią i urządzeniami. Umożliwia użytkownikom zdalne konfigurowanie ustawień sprzętu oraz rozwiązywanie problemów. Tworzenie i wdrażanie treści jest proste oraz intuicyjne i nie wymaga wcześniejszego szkolenia.
| Model |
QB13C |
| Przekątna ekranu | 13'' |
| Typ matrycy | Advanced PLS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.153 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 30 ms |
| Jasność | 500 nits |
| Kontrast statyczny | 800:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 56 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 84.5 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | EMC |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 35 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 193.5 mm |
| Szerokość | 322 mm |
| Głębokość | 19.9 mm |
| Waga | 0.8 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | LH13QBCEBGBXEN |
| Dane producenta | 129 Samsungno, Maetan-dong, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, 16677, Korea Południowa Numer telefonu: +82 2 2255 0114 Strona internetowa: www.samsung.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. ul. Postępu 14, 02-674 Warszawa, Polska Numer telefonu: 801-172-678 Strona internetowa: www.samsung.com/pl E-mail: support@samsung.com |
| Pomoc techniczna | https://www.samsung.com/pl/support/ |







