Cena netto: 5 256,10 zł
SKU: PNM552
Dostępność: średnia
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Sharp Electronics
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Stworzony do wydajności, zaprojektowany z myślą o trwałości
Wszechstronne rozwiązanie dla profesjonalnych aplikacji wyświetlania, seria Sharp MultiSync M2 (od 32" do 98") została zaprojektowana z myślą o wymagających środowiskach oznakowania i salach konferencyjnych. Dzięki natywnej łączności USB-C i szerokiej kompatybilności z platformami takimi jak Crestron, Cisco Webex i Microsoft Teams, umożliwia bezproblemową współpracę BYOD i gotową na przyszłość integrację, podczas gdy wsparcie 802.1x LAN zapewnia bezpieczeństwo sieci na poziomie przedsiębiorstwa. Z liderującą klasą jasnością 550 cd/m, panelem o wysokiej szumności minimalizującym odblaski i zaufanym silnikiem SpectraView firmy NEC, seria M2 zapewnia doskonałą wydajność wizualną z niezrównaną precyzją kolorów.
Jako część nowej rodziny wyświetlaczy marki Sharp, seria MultiSync M2 opiera się na dziedzictwie jakości i niezawodności firmy NEC, aby zwiększyć wydajność i długoterminową wartość. Jej sprawdzona modułowa konstrukcja wspiera opcje dostosowanego komputerowania (Raspberry Pi lub Intel SDM) oraz elastyczne połączenia (np. AV-over-IP), zapewniając trwałą wszechstronność, wydajność i zrównoważony rozwój.
| Model |
M552 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 54.6'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.315 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 550 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 8 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Pobór mocy | 105 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 709.3 mm |
| Szerokość | 1235.6 mm |
| Głębokość | 59.5 mm |
| Waga | 20.5 kg |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | PNM552 |
| Dane producenta | Sharp Corporation 1 Takumi-cho, Sakai-ku, Sakai, Osaka 590-8522, Japonia Telefon: +81 72-223-1221 Strona internetowa: www.sharp.co.jp |
| Podmiot odpowiedzialny | Sharp Electronics Europe Ltd Stockley Park 4 Furzeground Way, Stockley Park Uxbridge, London UB11 1EZ Wielka Brytania Telefon: +44 208 734 2000 Strona internetowa: www.sharp.eu |
| Pomoc techniczna | https://www.sharp.pl/skontaktuj-sie-z-nami |







