Cena netto: 4 695,12 zł
SKU: LH32EMDIBGBXEN
Dostępność: duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Samsung
Gwarancja: 24 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Monitor Color E-Paper EMDX Ultracienki i super lekki kolorowy wyświetlacz E-Paper Praktycznie zerowe zużycie energii oraz brak potrzeby podłączenia do stałego zasilania (wbudowany wymienny akumulator). Świetnie zastępuje tradycyjny papier oraz pozwala na zmianę wyświetlanej treści w każdej chwili. Większa energooszczędność i elastyczność dzięki Color E-Paper Samsung Color E-Paper to ultracienki wyświetlacz z praktycznie zerowym poborem energii. Cechuje go niesamowicie niska waga, szczególna odporność na warunki zewnętrzne i technologia, która pozwala zastąpić klasyczny papier. Ultracienka i lekka konstrukcja Wyświetlacz z serii EMDX wyróżnia się smukłym i estetycznym designem. Jego ultracienka konstrukcja, o grubości zaledwie 17,9 mm, dodaje prestiżu i nowoczesności, elegancko podkreślając różne przestrzenie biznesowe. Wszechstronny montaż dzięki wbudowanemu akumulatorowi Odkryj maksymalną wygodę obsługi Color E-Paper dzięki lekkiej i poręcznej konstrukcji, która ułatwia transport ekranu. Ponadto, dzięki kompatybilności z USB typu C i wbudowanej baterii, seria EMDX zapewnia efektywną pracę i elastyczność użytkowania. Swoboda przenoszenia, elastyczność wyświetlania treści. Energooszczędne użytkowanie Praktycznie zerowe zużycie energii w Color E-Paper rewolucjonizuje podejście do prezentowania treści. Podczas wyświetlania statycznego obrazu ekran nie pobiera energii (zużycie 0.00 W), a po pełnym naładowaniu akumulatora przez 3 godziny czas pracy wynosi ponad 500 dni. Aplikacja Samsung E-Paper Dedykowana aplikacja Samsung E-Paper, dostępna na urządzenia mobilne z systemami Android i iOS, umożliwia łatwe lokalne sterowanie ekranem z serii EMDX. Oferuje ona kompleksowe zarządzanie - automatyczne parowanie urządzeń, sprawną konfigurację, a także tworzenie treści i szybkie aktualizacje. Algorytm wizualizacji kolorów Seria EMDX wykorzystuje zaawansowany algorytm wizualizacji kolorów do analizy obrazu pod względem widoczności, wsparty doświadczeniem firmy Samsung w dziedzinie technologii wyświetlania. Ten ultracienki ekran, zapewniający realną jakość kolorów oraz płynną gradację odcieni jest alternatywą dla standardowych materiałów reklamowych jak np. papier. Wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu Obudowa wyświetlacza jest wykonana z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, a całe opakowanie (w tym karton, podkładka, uchwyt i pudełko na akcesoria) jest wykonane w 100% z papieru jako element działań na rzecz zrównoważonego rozwoju.
| Model |
LH32EMDIBGBXEN |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Typ matrycy | ePaper |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Gniazda we/wy | 2 x USB (Type C) |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | EMC |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 420.5 mm |
| Szerokość | 725.1 mm |
| Głębokość | 17.9 mm |
| Waga | 2.4 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | LH32EMDIBGBXEN |
| Dane producenta | 129 Samsungno, Maetan-dong, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, 16677, Korea Południowa Numer telefonu: +82 2 2255 0114 Strona internetowa: www.samsung.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. ul. Postępu 14, 02-674 Warszawa, Polska Numer telefonu: 801-172-678 Strona internetowa: www.samsung.com/pl E-mail: support@samsung.com |
| Pomoc techniczna | https://www.samsung.com/pl/support/ |







